Bioderma Ürünleri

Sağlıklı görünen güzel saçlara ve estetik bir cilde sahip olabilmek adına, bakım ürünleri büyük öneme sahip. Günümüzde saç ve cilt bakımı için ürün geliştiren pek çok marka mevcut olsa da daha etkili sonuç alabilmek adına, marka seçiminin özenle yapılması gerekli. Bioderma, bu doğrultuda gönül rahatlığı ile kullanılabilecek markalardan biri. 1977 yılında Fransa’da kurulan ve kalitesi ile etkisi sayesinde dünya çapında bilinirlik kazanan Bioderma, şimdi Özek Pharma’da sizlerle. Bioderma ürünleri ile siz de kişisel bakımınızda farkı deneyimleyebilirsiniz.

Neden Bioderma Ürünleri Kullanmalıyım?

Kişisel bakım için Bioderme ürünleri tercih etmeniz için birden fazla neden var. Bu nedenleri sizin için şu şekilde sıraladık:

  • Bioderma tarafından imal edilen ürünler, tıbbi denetim altında test edilir. Böylelikle kalitesi ve etkililiği garanti altına alınır.
  • Bioderma ürünleri sağlık uzmanları ile birlikte geliştirilir. Bu yüzden de insan sağlığına zarar verme ihtimali tamamen ortadan kaldırılır.
  • Bioderma, şeffaflık ilkesini merkeze koyar. Bu yüzden de ürünlerine dair kapalı bir yan ya da şüphe uyandıracak bir durum bulunmaz.
  • Bioderma ürünleri, geniş zaman dilimine yayılan bir birikimin sonucu. Bu yüzden de tüm dünyada güvenle kullanılıyor.

En Çok Tercih Edilen Bioderma Ürünleri

Bioderma ürünlerinin çeşitliliği oldukça fazla. Farklı seriler halinde sunulan bu ürünleri, Özek Pharma ayrıcalıklarından yararlanarak bu kategoride bulabilirsiniz. Bioderma en uygun fiyat seçenekleri ile şimdi sizlerle. En çok tercih edilen Bioderma ürünlerinden bazılarını sizler için sıraladık.

Sebium Serisi

Bioderma’nın en yaygın tercih edilen ürünlerinin yer aldığı Sebium serisi, yağlı ve akne oluşumuna yatkın ciltler için özel formüle edilmiş ürünlerden oluşuyor. Cildin sebum/yağ dengesini sağlamaya odaklanan Sebium ürünleri ile cildinizi doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sensibio Serisi

Gerginlik hissi, batma, bölgesel ya dağınık kızarıklıklar hassas bir cildin en belirgin özellikleridir. Hassas ciltlerin derinlemesine temizlenebilmesi için geliştirilen Sensibio serisi, etkili makyaj temizleme ürünlerinden oluşuyor. Hassas ciltlerin kızarmadan ya da döküntü yaşamadan temizlenmesini sağlayan bu ürünler ile siz de cilt bakım rutininizi oluşturabilirsiniz.

Atoderm Serisi

Bioderma’nın çok tutulan ürünlerinin yer aldığı bir diğer seri olan Atoderm serisi, kuru ciltler ve çok kuru ciltler için çözüm sunan pek çok ürüne sahip. Atoderm serisinde yer alan Bioderma ürünleri ile kuru cildinizi temizleyebilir, aynı zamanda günlük olarak nemlendirebilirsiniz. Üstelik Bioderma serisini rutin bir şekilde kullanarak, aşınmış olan cildin dış bariyerini de yeniden onarabilirsiniz.

Photoderm Serisi

BiodermaPhotoderm serisinde, sıcak yaz aylarında hem çocukların hem de ebeveynlerin güneşin zararlı ışınlarından korunabilmesi için geliştirilmiş koruyucu ürünler mevcut. Photoderm serisinde yer alan Bioderma ürünlerini yağlı ciltler, hassas ciltler, karma ciltler, alerjik eğilimi yüksek ciltler gibi tüm cilt tipleri için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hydrabio Serisi

Bioderma’nın kuru cilt sahiplerine özel olarak formüle ettiği ürünlerden oluşan bu seri, cildin doğal nem dengesinin yeniden kazanılmasına katkı sağlar. Farklı cilt tipleri göz önünde bulundurularak çeşitlendirilen Hydrabio serisi ürünleri, ciltte herhangi bir olumsuz etki yaratmaz. Bu seride yer alan ürünleri kullanarak, cildinizin tüm gün kuruluktan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Pigmentbio Serisi

Pigmentbio serisinde yer alan ürünler; melanosithücrelerinin gereğinden fazla üretilmesi, uzun süre güneşe maruz kalınması ve genetik gibi nedenlerden dolayı meydana gelen cilt lekeleri ile mücadele için kullanılır. Bioderma ürünleri arasında özel bir yer tutan bir seri, cilt temizliği ile aydınlatma da sağlar. Cildinizde oluşan lekelerden kurtulmak için bu seride yer alan ürünleri bakım rutininize eklemeniz yeterli.

Abcderm Serisi

Bioderma tarafından, bebeklerin hassas ciltleri göz önünde bulundurularak geliştirilen Abcderm serisi ürünleri, bebeklerin cilt temizliği ve bakım ihtiyaçları için oldukça ideal. Özellikle bebeklerin ciltlerinin dış çevre etkenlerinden korunabilmesi için bu serideki ürünlerden yararlanılabilir. Abcderm ürünleriyle siz de bebeğinizin cildinin tüm gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.

Cicabio Ürünleri

Cicabio serisinde yer alan ürünler, farklı nedenlerden dolayı ciltte meydana gelen tahriş veya yaralanma gibi durumların tedavi edilmesine yardımcı olur. Cildin yenilenme hızını artırarak kısa sürede doğal görünüm kazanması amacıyla geliştirilen Cicabio ürünleri, aynı zamanda cilt hassasiyetini azaltır ve dış etkenlere karşı daha güçlü bir koruma sağlar.

 

 

Vücüt Nemlendiriciler
₺741,50 KDV Dahil
₺909,50 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Tonikleri
₺457,50 KDV Dahil
₺499,50 KDV Dahil
Misel Sular
₺405,00 KDV Dahil
₺599,50 KDV Dahil
Leke Bakım Kremleri
₺992,00 KDV Dahil
₺1.099,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺792,00 KDV Dahil
₺799,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Güneş Ürünleri
₺728,00 KDV Dahil
₺739,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Vücüt Nemlendiriciler
₺833,00 KDV Dahil
₺879,50 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Güneş Ürünleri
₺930,00 KDV Dahil
₺989,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakım Kremleri
₺841,96 KDV Dahil
₺999,50 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Misel Sular
₺333,00 KDV Dahil
₺419,50 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR