BiodermaSebium Serisi Ürünleri

       Dünyanın önde gelen kişisel bakım markalarından biri olan Bioderma, etkisi tıbbi gözetim altında test edilmiş ve kanıtlanmış ürünleri ile haklı bir üne sahip. Ürünlerinin, kullanım amacına göre daha kolay bulunabilmesi için farklı seriler halinde sunan Bioderma’nın ürün çeşitliliği oldukça geniş. BiodermaSebium ürünleri de bu çeşitliliğin bir parçası. Bu seride yer alan ürünlerin bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • BiodermaSebiumFoaming Gel
  • BiodermaSebiumLotion
  • BiodermaSebiumHydraCream
  • BiodermaSebiumSensitive
  • BiodermaSebium Mat Control
  • BiodermaSebium Global Cover
  • BiodermaSebium H2O
  • BiodermaSebiumFoaming Gel
  • BiodermaSebiumİzokit

BiodermaSebium Serisi Ürünleri Ne İşe Yarar?

       Akneler ve yağlanma, en önemli cilt sorunlarından. Cildin estetik görünümünü ortadan kaldıran bu durumlarla mücadele etmek için geliştirilen BiodermaSebium ürünleri ile daha güzel görünen bir cilde sahip olabilmeniz mümkün. Cildin bazı bölgelerinde ya da tamamında görülen yağlanma, cilt gözeneklerinin belli olacak düzeyde genişlemesi, farklı nedenlerden dolayı meydana gelen izler, inatçı cilt pürüzleri gibi cilt problemleriyle baş edebilmek adına, Sebium ürünleri oldukça etkili. Sebium serisinde yer alan ürünler, özel formülleriyle cildin yağ üretim dengesini sağlar. Bununla birlikte cildi derinlemesine temizler ve ideal nem düzeyine ulaşmasına yardımcı olur.

BiodermaSebium Serisi Ürünler En Uygun Fiyatlarla özekpharma.com’da

       Günümüzde BiodermaSebium ürünleri satan pek çok firmaya rastlayabilmek mümkün. Sebium serisinin gösterdiği güçlü etki ve buna bağlı olarak çok aranan ürünler olması, satıcı sayısındaki çokluğun da temel nedenlerinden biri. Her ne kadar satılan ürünler aynı olsa da fiyat ve hizmet kalitesi bakımından firmalar arasında farklılıklar görmek mümkün. Bu yüzden de firma seçimi son derece önemli. BiodermaSebium en uygun fiyat seçenekleriyle Özek Pharma farkıyla sizlerle. “Her insan güzeldir” mottosuyla yola çıkan ve kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla çalışan Özek Pharma ile siz de BiodermaSebium etkisini keşfedebilirsiniz. Bu kategoride yer alan ürünlere isterseniz güvenli bir şekilde kredi kartınızla, isterseniz de kapınızda ödeme seçeneği ile kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik 350 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için kargo ücreti de ödemezsiniz.

Yüz Tonikleri
₺492,90 KDV Dahil
₺499,50 KDV Dahil
Maske ve Peeling
₺536,92 KDV Dahil
₺699,50 KDV Dahil
Misel Sular
₺184,76 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR