Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant Foaming Gel 1000 Ml
Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant Foaming Gel 1000 Ml

Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant Foaming Gel 1000 Ml

0,00
Marka : BIODERMA
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺899,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺612,63(KDV Dahil)
Barkod : 3401560912807


Son Kullanma Tarihi:
2026-01-30

Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant Foaming Gel 1000 Ml

Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant Foaming Gel 1lt, yatıştırıcı ve temizleyici olarak rahatlıkla kullanılmaktadır. Cildi derinden arındırır ve gözeneklerin temizlenmesine destek olur. Ciltteki rahatsızlık hissini yatıştırır. Zengin yıkama içerği ile kimyasal içermez fizyolojik pH seviyesi ve parfüm içermeyen formülü ile cilt dengesine asla zarar vermez. Mükemmel cilt töleransı sunar. Paraben içermeyen jel hipoalerjeniktir. Ürün özellikle çok kuru ve atopik ciltlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Atopik ve iritasyona uğramış cildin temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirir. Arındırıcı ve vitaminlerle tahriş edici kuruluğun çoğalmasına izin vermez. Yüksek cilt toleransına sahip olan Atoderm Intensive Gel Moussant Foaming Gel, cildi yatıştırır ve iritasyonların giderilmesini sağlar. İrite edici ajanların da çoğalmasına engel olur. İdeal bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. 

Kuru ve atopik ciltlerin yatışması için kullanılır. Jel formlu temizleyici içerdiği arındırıcılar ve vitaminlerle tahriş edici kuruluğu çoğalmasını engeller. Çok iyi derecede cilt toleransına sahiptir. Cildi rahatsız eden iritasyonların yatışmasına destek olur. İrite edici ajanların azalmasına destek olur. Bebek, çocuk ve yetişkinler için uygun olan ürün düzenli kullanıldığında etkili sonuçlar geliştirir. Cilt ile uyumlu olan ürün tahriş ve hasarlara neden olmaz. ultra zengin içerikli ürün ciltteki rahatsızlık hissinin yatışmasına yardımcı olur. pH değeri ile uyumludur cildi koruyarak bakım sağlar. Cilt dengesine zarar vermez ve mükemmel cilt toleransına sahiptir.

Vücuda Etkisi: Zengin içerikli yatıştırıcı ve temizleyici jeldir. Ciltteki rahatsızlık hissini yatıştıran ürün zengin yıkama içeriği ile fizyolojik pH seviyesini ayarlar. Etkili formülü ile cilt dengesini korur, mükemmel toleransa sahiptir. Paraben içermez ve hipoalerjeniktir.
Uygulanan Bölge: Yüz ve vücut bölgesine uygulanmaktadır.
Kullanım Şekli: Nemli cilde uygulanan ürün köpürtülerek kullanılır. Daha sonra bol su ilr durulama yapılır. Yüz ve vücuda uygulanan ürün günde 1-2 kez kullanılmaktadır.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 1-2 kez kullanılan ürün 1 lt şeklinde sunulmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR