Yüz Nemlendiriciler

Yüz nemlendirici kremler, sağlıklı bir cilt bakım rutininin bir parçasıdır. Sizin için doğru nemlendiriciyi seçmek, kuru, yağlı veya karma olabilen cilt tipinize bağlıdır. Yüz nemlendirici krem fiyatlarıbir faktör olsa da etkili bir şekilde çalışan hem pahalı hem de orta fiyatlı nemlendiriciler bulunabilir.

Herhangi bir yüz nemlendiricisinde dikkate alınması gereken birincil faktör UV korumasıdır. Cilt tipi ne olursa olsun, güneş koruma faktörü (SPF) 15 olan bir nemlendirici şarttır. Nemlendirici ürünlerin çoğu, ancak hepsi değil, UV koruyucuları içerir, bu yüzden içeriğine dikkat edilmelidir.

Yüz Nemlendirici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüz nemlendirici kremler, cildiniz için koruyucu bir bariyer görevi görerek onu nemli ve sağlıklı tutar. İlk etapta nemlendirici ihtiyacı konusunda kafa karışıklığı olsa da, çoğu uzman onu günlük olarak kullanmanızı tavsiye ediyor. Cilt tipinize uyan ve cildinizin yumuşak görünmesini ve hissetmesini sağlayan bir nemlendiricinin kullanılması önerilir. Özellikle hassas bir cildiniz varsa, yüz nemlendirici kremlerin içeriğine dikkat etmelisiniz. Daha yatıştırıcı öze sahip kremleri kullanabilirsiniz.

Yüz Nemlendirici Ürünler

Yüzünüze doğru şeyi sürdüğünüzden emin olmak için cilt tipinizi bilmek önemlidir. Çok kuru ciltler muhtemelen su bazlı bir üründen fayda görmeyecektir; daha kuru ciltler, mümkün olduğunca fazla nemi emmek için daha ağır nemlendiricileri takdir edecektir. Cilt tipinizden emin değilseniz, basit bir test yapabilirsiniz. Tek gereken birkaç parça kağıt mendil ve birkaç dakikanızı ayırmanız. Kağıdı yüzünüzün farklı bölgelerine bastırdıktan sonra, kağıdın ne kadar yağ aldığına göre cilt tipinizi belirleyebilirsiniz.

Kullanıcılarından tam puan alan yüz nemlendirici ürünler BiodermaSensibio ve Hydrabio, La RochePosayEffaclar, VicyNormaderm ve Neovadiol, CeraVe Nemlendirici Losyon ve DermoskinIntensiveMoisturizer’dir.

Yüz Nemlendirici Ürün Fiyatları

Nemlendiricilerin çeşitliliği akla yüz nemlendirici ürünlerin fiyatlarını getirmektedir. Bu ürünlerde önemli olan alerjik reaksiyonlara yol açmayacak, doğal içeriğe sahip ürünleri kullanmaktır. Cildimiz sahip olduğumuz en önemli ve en değerli yapımızdır. Dolayısıyla fiyatından çok, içeriğe odaklanılarak alışveriş yapılmasını tavsiye ediyoruz. Doğal içeriğe sahip yüzlerce ürüne hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşmak için www.ozekpharma.com’u ziyaret edebilirsiniz!

Yüz Serumları
₺1.520,00 KDV Dahil
₺1.799,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺1.400,00 KDV Dahil
₺1.859,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺2.201,00 KDV Dahil
₺3.229,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺2.281,00 KDV Dahil
₺3.309,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺792,00 KDV Dahil
₺799,50 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺618,76 KDV Dahil
₺759,90 KDV Dahil
Yüz Serumları
₺927,50 KDV Dahil
₺1.399,50 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺705,00 KDV Dahil
₺884,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR