BiodermaAtoderm Serisi Ürünleri

       İnsan cildine saygı prensibi ile 40 yıldır sağlık uzmanları ile birlikte çalışan ve her zaman en mükemmeli hedefleyen Bioderma, tüm dünyada yaygın olarak tercih edilen kozmetik markaları arasında. Kişisel bakım ve güzellik markaları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Bioderma’nın, farklı cilt türlerinin gereksinimlerine göre geliştirmiş olduğu pek çok ürün mevcut. Tıbbi denetim eşliğinde yapılan testlerde güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış olan cilt dostu Bioderma ürünleri, kullanım amaçlarına göre farklı serilere ayrılıyor. BiodermaAtoderm serisi de bunlardan biri. Atoderm serisinde yer alan ürünlerden bazılarını şu şekilde sıralayabilmek mümkün:

  • BiodermaAtodermİntensive Gel
  • BiodermaAtodermLipBalm
  • BiodermaAtodermIntensiveBaume
  • BiodermaAtodermShowerOil
  • BiodermaAtodermİntensive Bar
  • BiodermaAtodermShower Gel

BiodermaAtoderm Serisi Ürünleri Ne İşe Yarar?

       Farklı nedenlerden dolayı cildin doğal nem dengesini kaybetmesine bağlı olarak meydana gelen cilt kuruluğu, sık görülen cilt problemlerinden. BiodermaAtoderm serisi ürünleri, kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş ürünlerden oluşuyor. Kuru, gergin, esnekliğini kaybetmiş ciltlerin yeniden sağlıklı bir görünüm kazanabilmeleri adına, Atoderm serisi oldukça etkili. Bu seride yer alan ürünler ile cilt ışıltılı bir görünüme kavuşur, nem dengesi yeniden sağlanır, dış faktörlerin cilt üzerindeki etkisi azalır. Atoderm serisindeki ürünler, kuru ciltlerin gündelik bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her türlü ürüne sahip.

BiodermaAtoderm Serisi Ürünler En Uygun Fiyatlarla özekpharma.com’da

       Bioderma ürünlerinin kalitesi ve bilinirliği nedeniyle günümüzde BiodermaAtoderm ürünleri satışı yapan pek çok firmaya rastlamak mümkün. Daha avantajlı hizmetler ve daha uygun fiyat seçenekleriyle bu ürünlere sahip olabilmek için, firma seçiminin iyi yapılması son derece önemli. BiodermaAtoderm en uygun fiyat seçenekleri ile şimdi Özek Pharma’da. “Her insan güzeldir” sloganıyla yola çıkan ve en kaliteli Bioderm ürünlerini, cazip fiyatlarla sizlerle buluşturan Özek Pharma ile siz de güzelliğe daha kolay erişebilirsiniz. Alacağınız ürünleri dilerseniz kredi kartınızla, dilerseniz kapınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz. Üstelik 350 TL ve üzeri alışverişleriniz için kargo ücreti de ödemezsiniz.

Lipstickler
₺271,50 KDV Dahil
₺279,50 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR