İncia Natural Body Protective Body Lotion 100 ml
İncia Natural Body Protective Body Lotion 100 ml
İncia Natural Body Protective Body Lotion 100 ml

İncia Natural Body Protective Body Lotion 100 ml

0,00
Marka : INCIA
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,01(KDV Dahil)
Barkod : 8681511090982

İncia Natural Body Protective Body Lotion

İncia sinek kovucu sprey %100 organik kimyasal içermeyen doğal koruyucu vücut losyonu.

Son Kullanma Tarihi:

İncia Sinek Kovucu

İçeriğindeki mikrokapsüle limon okaliptüsü ile çevresel olumsuzluklara karşı tam ve güvenilir koruma sağlar.İncia Koruyucu Vücut Losyonu üretiminde tamamen doğal olan mikrokapsüle limon okaliptüsü (Eucalyptus citriodora) yağı kullanılmıştır. %100 doğal mikrokapsüle formundaki etken madde yoğun koruyucu özellikteki bileşenleri ile çevresel olumsuzluklara karşı doğal koruma sağlar. Bu etken maddenin mikrokapsüle formunda olması ürünün daha uzun süre etkili olmasını sağlarken yoğun kokusunu da dengelemeye yardımcı olur.

İncia Sinek Kovucu Ne İşe Yarar

Yoğun nemlendirme etkisi ile vücudunuzun yumuşacık olmasına yardım eder. İçermiş olduğu bitkisel gliserin ve sorbitol sayesinde cildin yoğun bir şekilde nemlenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur.

Cildinizin beslenmesine ve serbest radikallere karşı korunmasına yardım eder. İçerdiği Skualen ile cildin beslenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan olarak bilinen E vitamini sayesinde cildi serbest radikallere karşı korumaya destek olur.

İncia Sinek Kovucu İçerik

Cildinizin florası ile uyumlu İncia sinek kovucu içeriğinde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanmadık. İçeriğindeki sabit bitkisel yağların tümünü soğuk sıkım teknolojisi ile, tüm uçucu yağları da damıtma yöntemi kullanarak %100 doğallıkla ürettik. Koruyucu Vücut Losyonu’nun cildin doğal yapısına uyumunu ve mikrobiyolojik açıdan uygunluğunu Bioarge Laboratuvarlarında test ettik.

İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar;

Limon Okaliptüs Yağı,Skualen,Bitkisel Gliserin Ksantan Gam, E vitamini: ,

Paraben Yok! Sentetik Boya Yok! Sentetik Parfüm Yok!

Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur. INCIA Koruyucu Vücut Losyonu hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez, doğal Limon Okaliptus yağı kokuludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR