İNCİA

İncia hiçbir kimyasal madde kullanmadan doğal ürünler üretme konusunu kullanılan sentetik maddelerin insana verdiği zararlar sonucunda hedef edinmiştir. Kimyasallarla üretilen ürünleri içinde hiçbir kimyasal içermeden üretme konusunda patentli buluşları ile bunu başarmıştır.

İncia üretim sürecine bir hayal ile başladı ancak son bulundukları nokta gerçekten bu işi başardıklarının bir göstergesi.

İncia doğada bulunan coşkulu maddelerle vücudunuzun da doğala dönüşünü göreceksiniz.

İncia hiçbir şekilde kokularda kimyasal kullanmaz. Kokladığınız her şey doğadan gelmektedir.

Yaşadığımız ortamda birçok kimyasala maruz kalırken incia ürettiği ürünler ile bizi bu durumdan kurtarmak istiyor ve keşfedilmeyi bekliyor.

İncia ürünleri kimyasal kullanmadan böyle güzel kokmayı nasıl başarıyor?

İncia tamamen doğal bitkilerin uçucu yağlarından, bitki özünde hiçbir değişiklik yapmayarak buhar distilasyonu yoluyla bu kokuları elde ediyor. İncia ürünlerini kullanırken burnunuza gelen tamamen doğadan geliyor diyebiliriz.

İncia’nın diğer markalardan farkı nedir?

İncia ürünlerinin tamamını BioArge laboratuvarlarında doğallık testine tabi tutuyor ve kesinlikle tamam doğal olmasını sağlıyor.

İncia ürünleri cildinizin doğal florası ile tamamen uyumlu ve cildiniz yabancı bir madde algılamadığı için buna reaksiyon göstermiyor.

İncia evinizin her yerinde kullanabileceğiniz sabun, deterjan, şampuan gibi ürünlerden kirpik bakım yağına kadar geniş yelpazede patentli ürünler üretiyor.

Doğal ürünler kullanmak sadece vücudumuz için değil aynı zamanda dünyamız içinde çok önemli. Kullandığınız ürünü siz yıkasanız bile o kimyasallar tekrardan suya karışarak dünyamıza dönüyor ve dolaylı yoldan bizi etkilemeye devam ediyor. İncia sadece insanı değil doğamızı da aynı ölçüde koruyor.

İncia ürünlerinin fiyatları ne kadar?

İncia ürünleri doğal olmasına karşın kimyasal maddelere göre çok daha ucuz. İncia yaptığı kampanyalar ile de kullanıcılara ulaşılabilir fiyatlar sunuyor.

Bizde sizlere ozekpharma.com olarak sürekli uygun fiyatlar ile sunmak istiyoruz bu ürünleri.

İncia ürünleri nerde satılır?

İncia ürünlerini bayi olan eczanelerden ve ozekpharma.com adresinden güvenle temin edebilirsiniz.
 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR