Bioderma Photoderm Nude Touch Natural Spf50+ 40 Ml
Bioderma Photoderm Nude Touch Natural Spf50+ 40 Ml

Bioderma Photoderm Nude Touch Natural Spf50+ 40 Ml

5,00
Marka : Bioderma
Para Puan : 114
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺174,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺122,15(KDV Dahil)
Barkod : 3401360195349

Bioderma Photoderm Nude Touch Natural Spf50+ 40 Ml

Karma ve yağlı ciltler için %100 mineral filtreli ve kapatıcı etkili çok yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu.

Son Kullanma Tarihi: 09/22
:

Bioderma Photoderm Nude Touch Natural Spf50+ 40 Ml

Faydaları

Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneşe karşı güvenli koruma sağlar. Formülündeki Hücresel BioprotectionTM* patenti sayesinde zararlı UV ışınlarına karşı hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye destek olur. Cildi pürüzleştirmeye ve 8 saat boyunca cildin yağ dengesini kontrol etmeye yardımcı olur. Renkli dokusu sayesinde cilt tonunu eşitleyerek doğal bir görünüm sağlamaya destek olur.

Photoderm Nude Touch SPF 50+, içerdiği maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla güneşe karşı güvenli koruma sağlar. Formülündeki Hücresel Bioprotection™* patenti sayesinde zararlı UV ışınlarına karşı hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye destek olur. %100 mineral filtreye sahip olan Photoderm Nude Touch, "Sıvıdan Pudraya Dönüşüm Teknolojisi" içermektedir:

1) Uygulama sonrası ürünün sıvı kısmı buharlaşarak geriye sade pudra kısmı kalır.

2) Uygulama sonrası kadifemsi bir his bırakır, renkli dokusu sayesinde eşit bir cilt tonu sağlar ve cilt pürüzülerinin görünümünü azaltmaya destek olur.

3) Cildin nemlendirilmesine destek olur, içerdiği pudralar sayesinde ciltte matlaştırıcı bir etki sunar.

Matlaştırıcı etki sunar ve cilt kusurlarının azalmasına destek olur:

1) Matlaştırıcı etkisi ve içerdiği pudralar sayesinde parlama problemini kontrol altına almaya yardımcı olur.

2) İçerdiği salisilik asit sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye ve cildin doğal ışıltını geri kazanmdırmaya destek olur. Cilt kusurlarını azaltmaya destek olur: Kapriloil Glisin ile zenginleştirmilmiş içeriği ve Fluidactiv™ patenti sayesinde sebum kalitesinin ve miktarının düzenlenmesine yardımcı olur; günden güne cilt pürüzülerinin azaltmaya destek olur.

Kullanım Tavsiyeleri

İçerisindeki bilyelerin sesi duyulana kadar iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce, nemlendirici sürüldükten sonra yüz ve boyun bölgesine bolca ve eşit bir miktarda uygulanır. Sıklıkla ve özellikle yüzmeden sonra tekrar uygulanmalıdır.