Orzax

Orzax Ürünleri ve Fiyatları

Orzax; Sağlığa hediye…

Orzax 2004 yılında doktor, eczacı ve yatırımcıların bir araya gelerek kuruldu. Orzax mesleki ve ticari bilgi birikimi ile 2005 yılında ilk ürünün piyasaya sürerek kullanıcıların görüşüne çıktı.

Orzax aradan geçen zaman da ürün portföyünü 150 ye kadar çıkarmıştır ve türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir.

Orzax kullanıcıların sağlığı için yıllarca emek vermiş ve ürün kalitesi en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Kalitesinden emin olmadığı hiçbir ürününü kullanıcılar ile buluşturmamıştır.

Orzax ürünlerinde patentli ve helal hammaddeler kullanarak kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutmaktadır.

Orzax türkiye OTC pazarında ürettiği ürünlerin kalitesi, çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ile en önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.

Orzax’ın başlıca markaları;

Orzax OCEAN

Şüpesiz ocean markası Orzax ilacın en çok rağbet gören markasıdır. Ocean ile besin takviyeleri, vitamin minareler, balık yağları gibi birçok kategoride ürünler üretilmiştir.

Günü yoğun geçen insalar olarak beslenmemize gerekli zamanı ve özeni ayıramıyoruz, bu konuda ocean besin takviyeleri ile hem eksik kalan vitamin minareleri hemde günü zinde geçirmek için gerekli enerji takviyesini almamıza yardımcı oluyor. Ocean geniş ürün çeşidi ile her kullanıcı için bir ürün sunmaktadır.

Ocean ile bağışıklığınızı yüksek tutun.

Son 1,5 yıldır hayatımızda olan CoVID-19 ile bağışıklık sistemimizin önemli oldukça artmıştır. Ocean ürünleri ile hem çocuklarınızın hemde kendinizin bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonuna katkıda bulunun. Günlük olarak kullanabilceğiz ocean ürünleri ile her daim zinde ve kuvvetli olun. Pandemi döneminde ocean ile virüslerden korunun.

Ocean ile kaliteli ürünler tüketin:

Ocean son derece modern tesislerinde el değmeden ürettiği ürünler ile kullanıcılar için kaliteli ürünler sunmaktadır. Ocean helal sertifikası ile çalışan bir kuruluştur. Ayrıca ocean her kullanım şekli için ürünler üretmektedir. Ocean kapsül, efervesan, şurup, sprey, damla formlarında ürünler üretmektedir.

Ocean ile geleneksel yöntemlerden güç alın:

Ocean içerğinde ki bitkisel yağlar ile (çörek otu, sarı kantaron, tatlı badem) gibi yağlar içeriyor. Sindirim sisteminizin düzenlenmesi ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Ocean’ın kullandığı bitkisel yağlar hazımsızlıktan bağışıklık kuvvetlendirmeye kadar birçok alanda kullanılıyor.

Ocean ürünlerini kimler kullanabilir:

Ocean her kullanıcı için ürünler üretmektedir. Kendine özel üretilmiş ürünler ya da doktor tavsiyesi ile 4 yaşından itibaren çocuklarınız ve kendiniz için ocean ürünlerini kullanabilirsiniz.

Ocean Fiyatları

Ocean kullandığı kaliteli ürünler ile sizlere hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Ocean ürünlerinin Türkiye’de üretilmesinin de fiyat üzerine etkisi oldukça büyüktür.

Çinko
₺121,30 KDV Dahil
₺184,50 KDV Dahil
Magnezyum
₺341,81 KDV Dahil
₺549,50 KDV Dahil
Multivitaminler
₺135,42 KDV Dahil
₺279,50 KDV Dahil
C Vitaminleri
₺164,50 KDV Dahil
₺239,50 KDV Dahil
D3K2 Vitaminleri
₺171,50 KDV Dahil
₺239,50 KDV Dahil
D Vitaminleri
₺118,00 KDV Dahil
₺149,50 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Demir
₺200,00 KDV Dahil
₺309,50 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR