Krilom Omega-3 50 Yumuşak Kapsül
Krilom Omega-3 50 Yumuşak Kapsül

Krilom Omega-3 50 Yumuşak Kapsül

0,00
Marka : TAB İLAÇ
İndirim Oranı : %53 İndirim
Fiyat : ₺485,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,09(KDV Dahil)
Barkod : 8680133000317

Krilom Omega-3 50 Yumuşak Kapsül

Son Kullanma Tarihi:
2026-10-30

Krilom Omega-3 50 Yumuşak Kapsül

 

Krill yağının etkisiyle genel sağlığın korunmasına yardımcı olan Krilom Omega 3 50 kapsül Omega 3 içeriğiyle kalp sağlığının korunmasına maksimum etki ediyor.

Ürün İçeriği:
Balık Yağı, Omega 3, Astaksantin extresi, OPA, DHA , Yenilebilir sığır jelatini, Deiyonize su, Antioksidan E307, tat olarak portakal aroması kullanılmıştır.

Kullanım Şekli:
Gün de 1 ya da 2 defa öğlen veya akşam yemeklerinden sonra tok karnına yutulması önerilmektedir. Bolca su ile tüketilmesi önerilmektedir.

Krilom Omega 3 50 Yumuşak Kapsül Faydaları

Krill yağı kabuklu bir tür deniz canlısından elde edilen bir yağ türüdür. İsmini bu canlıdan alan yağın içerisinde Omega 3’ün yanı sıra EPA ve DHA adıyla bilinen yağ asitleri de mevcuttur. Soğuk denizlerde yaşayan bu canlıda balıklardan daha fazla sağlıklı yağ barındırdığı keşfedilmiştir. Klasik balık yağlarından daha farklı formlarda olan bu yağlar vücut tarafından kolaylıkla emilebilen bir yapıya sahiptir. Üstelik klasik balık yağından daha kısa sürede emilen bu yağ asitleri vücudun doğru çalışmasına katkı sağlarken kalp sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadırlar. Kalp hastalıklarıyla mücadele eden en etkili yağ olan Omega 3 Krilom Omega 3 astaksantin 50 yumuşak kapsül içeriğinde bolca yer alıyor. Güçlü bir antioksidan olma özelliği taşıyan krill yağı kapsül formuna getirilirken bu özelliğini kaybetmeyerek vücutta antioksidan etki yaratmaktadır. Beyin fonksiyonlarının doğru çalışması Omega 3 alımıyla desteklenmektedir. Yapılan pek çok araştırma balık yağlarının beyin sağlığına olumlu etki gösterdiğini ortaya koymuştur.

Yenilebilir Sığır Jelatinli Yutması Kolay Kapsüller

Yumuşak kapsül formundaki balık yağları tüketim açısından büyük rahatlık sağlamaktadır. Krilom omega 3 50 yumuşak kapsül yutulması oldukça kolay olan portakal aroması içeren bir yapıya sahip olduğu için balık yağı tüketmekten hoşlanmayan kişilerin bile kolaylıkla balık yağı almasına olanak sağlıyor. Ürünün ihtiyaca göre günde bir ya da iki kapsül olarak alınması öneriliyor. Yemeklerden sonra tüketilmesi vücut tarafından daha kolay bir şekilde emilmesine olanak sağlamaktadır. Kapsülün bolca su ile tüketilmesi de emilim açısından büyük kolaylık sağlayacaktır. Boğazda ya da midede balık yağı tadı ya da kokusu hissedilmediği için rahat bir kullanım sağlıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR