Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75 ml
Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75 ml

Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75 ml

0,00
Marka : Curaprox
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺285,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,00(KDV Dahil)
Barkod : 7612412422849

Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75 ml

Son Kullanma Tarihi:
2027-06-30

Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75 ml

 

Ürün Özellikleri:

Diş çürükleri ihmal edilmemesi gereken sağlık sorunudur. Bu çürükler, belli tip mikroskobik canlıların ürettiği asidin diş minesini ve altta yatan dentin tabakasını tahriş etmesiyle birlikte ortaya çıkmaya başlar.

- Ağzımızda birçok farklı türü bulunan mikroskobik canlılar dişler üzerinde plak denilan yapışkan bir tabakanın oluşmasına sebep olur. Bu nedenle ileride daha ciddi diş problemleriyle karşılaşmamak için gerekli tedbirlerin alınması gerekir.

Curaprox Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu 75ml, güçlü enzimi ile dişlerin çürüklere ve plaklara karşı korunmasına destek olan, günlük diş bakımınızın için ideal bir üründür.

- Tatlı, sıcak ya da soğuk yiyecek ve içerceklere karşı hassasiyet sırasında hissedilen ağrılar, dişte çürük olduğunu gösteren en önemli belirtilerin başında gelir.

- Ürünü tercih ederek çürük oluşumuna karşı tedbir alabilirsiniz.

- Dişlerin istenilen temizliğe ulaşmasına destek olan diş macunu, içeriğindeki doğal enzimler sayesinde plak oluşumunun minimum seviyeye inmesine katkı sağlar.

Sigara kullanımı, çay veya kahve tüketimi gibi farklı sebepler dişlerin zamanla sararmasına ve tartar oluşmasına neden olur.

- Nefesinize gün boyu ferahlık katacak olan bu ürün, dişlerde meydana gelen sararmaları en aza indirmeye destek olurken, dişlerin doğal rengine kavuşmasını sağlar.

- SLS içermeyen Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu; alkol, mentol ve zarar verici güçlü tatları da içeriğinde barındırmamaktadır. Florürsüz formüle sahip olan ürün, dişleri aşındırmadan ve çizmeden temizlenmesine destek olur.

- Curaprox markasının Enzycal macun serisi içeriğinde bulunan enzimler, tükürük korumasının doğal bir şekilde artırılmasına katkı sağlar. Bu enzimler remineralize edici fonksiyonları stabilize etmek için tükürükte zaten bulunmaktadır.

- Standart diş macunlarını güçlü bir tadı vardır. Hatta bazen bazı macunlar tat alma duyunuzda değişikliklere bile sebep olabilir. Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunun da ise durum farklıdır. Ürün, minimum miktarda mentol içerdiği için yumuşak bir tada sahiptir.

Kullanım Şekli: Yetişkin ve çocukların kullanımına uygun olan üründen bir miktar diş fırçasına alınır ve dişler doğru hareketlerle fırçalanır. Sonra bol su ile ağız iyice çalkalanır.

Kullanım Sıklı: Günlük kullanıma uygun olan ürünü günde 2 defa diş temizliğiniz için kullanabilirsiniz. Kullanıldıktan sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır. Ürün, kapağı açıldıktan sonra 6 ay gibi bir sürede kullanılabilir.

Ağız - Diş Sağlığı için özel içerikli ürünler üretmeye çalışan ve kişilerin dişleri ile diş etlerini iyi durumda tutmaları için büyük bir çaba gösteren Curaprox firmasının, yüksek kalite standartlarında üretmiş olduğu ürünlerinden biri de Enzycal Zero Florürsüz Diş Macunu'dur. 75 ml'lik formu ile Turuncu Kasa'da satılan ürünü indirimli fiyatı ile sitemizden satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR