Bioxcin Forte Serum 3x50 ml
Bioxcin Forte Serum 3x50 ml
Bioxcin Forte Serum 3x50 ml

Bioxcin Forte Serum 3x50 ml

0,00
Marka : BIOXCIN
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺189,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,49(KDV Dahil)
Barkod : 8680512630173


Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Bioxcin Serum

Bioxcin serum, yoğun formülü sayesinde ileri seviye saç dökülmelerine karşı etkinlik sunar. 
Bioxcin saç dökülmesine karşı serum zayıf saçları güçlendirerek daha sağlıklı çıkmalarını sağlar, saç tellerini kalınlaştırır, canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır. 

Bioxcin Forte Serum Kullanımı

Bioxcin forte serum kullanımı oldukça pratiktir.İlk olarak dökülmenim yaşandığı saçlı deri bölgesi ve çevresi olmak üzere saçın tamamına her gece 15-20 damla bioxcin serum uygulanır. Etkinliği artırmak için, isteğe bağlı olarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Durulanmaz. Bioxcin forte serum gece veya gündüz kullanılabilir. Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir. En iyi sonuç için Bioxcin forte şampuan ile birlikte düzenli olarak kullanılması önerilir. Saçlarda daha iyi hacim sağlamak için serum kullanımından sonra fön makinesi ile kurutulabilir.

Bioxcin Forte Serum İçeriği

BIOCOMPLEX B11

İçeriğinde flavonoidler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır.
• Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ) : Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.
• Mineraller ( Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum ) : Saçları besler.
• Flavonoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin ) : Saç tellerini hasarlardan korur.
• Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9 ) : Saç dökülmesine karşı etkilidir.

PROCYANIDIN

Saçları besleyip daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur

BAL

İçeriği sayesinde cildi besler ve nemliliği sağlar.

İçindekiler

BIOCOMPLEX B11 (URTICA URENS LEAF EXTRACT, URTICA DIOIACAOOT EXTRACT CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, CERATONIA SILIQUA FRUIT EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE LEAF EXTRACT), PANTHENOL, SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE, AROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE, MENTHOL, MEL, VITIS VINIFERA SEED EXTRACT, PEG-35 CASTOR OIL, ALCOHOL, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, CYANOCO- BALAMIN, TOCOPHEROL, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, FICUS CARICA LEAF EXTRACT,RETINYL PALMITATE, INOSITOL, CALCIUM PANTOTHENATE, LINOLEIC ACID, BIOTIN, LECITHIN

Bioxcin Serum Kullananlar

Bioxcin serum kullananlar kendi öz değerlendirmelerinde ürünün bioxcin forte şampuan ile birlikte düzenli kullanımında saç dökülmesinde azalma olduğu ve saçlarının güçlü sağlıklı olduğunu belirtmişlerdir.Ayrıca bioxcin serum kullananlar üzerinde yapılan klinik çalışmalar sucu 

  • Bioxcin serum kullananların %100’ünde saç dökülmesinde azalma*
  • Bioxcin serum kullananların %97’sinde daha kalın saç telleri*
  • Bioxcin serum kullananların %100’ünde daha güçlü saçlar*
  • Saç dökülmesini önlemede etkili %100 Bitkisel Ekstre**

*6. Ayın sonunda katılımcı memnuniyeti
**In vitro test sonucunda.

Bioxcin Serum Fiyat

Bioxcin serum fiyat (bioxcin forte serum 3x50 ml) 08/02/2021 tarihi itibari ile eczane satış fiyatı 189,90 TL'dir Bu fiyat piyasa satış fiyatıdır ve şirtketler bu fiyat üzerinden indirim uygulayabilir.Bioxcin serum en ucuz fiyat araştırması yapılırken ürünün orijinal olması yeni ürün olması ve kargo fiyatı göz önünde bulundurulmalıdır.Tüm bu detaylarla birlikte yeni ürün olan 3x50 ml bioxcin forte serum en ucuz  sitemiz olan ozekpharma.com'dan güvenli ödeme yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR