Beurer 

Beurer  iş hayatına almanya 1919 yılında aile şirketi olarak başlamıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde ürünlerini satışa çıkararak kullanıcıların güvenin ve memnuniyetini kazanmıştır.

Beurer bir çok alanda faaliyet göstermekte ve alman kalitesiyle ürünler üretmektedir.

Beurer sağlık alanında; beurer tansiyon aletleri, oksimetre, nebülizatör, termometre, işitme cizahı gibi ürünler üretmektedir. Ayrıca basküller, bebek ürünleri, güzellik malzemeleri, spor malzemeleri gibi birçok alanda 1900 den fazla ürünü bulunmaktadır.

Beurer ismi aile şirketini kuran çiftin soyadlarıdır.

Beurer markası iş hayatına ısıtmalı yastık üreterek başlamış ve günümüzdeki teknoloji seviyesine ulaşmışlardır. Ülkemizde beurer markasını en cok tercih edilen ürünleri tansiyon aletleri ve basküllerdir.

Tansiyon aletinde bir çok çeşit sunan beurer markasını başlıca tansiyon aletleri;

-Beurer bc 21 bilekten ölçer tansiyon aleti

- beurer bm 26, bm 28, bm 85 bm 47, bm 54, bm 55 gibi modellerdir.

Her kullanıcıya hitap eden tansiyon aletleri ile beurer kullanıcının güvenini kazanmıştır.

Beurer tansiyon aleti fiyatları

Beurer bir çok çeşit tansiyon aleti ürettiği için fiyatları 200-800 arasında değişmekte kullanıcı kendi ihtiyacına ve bütçesine en uygun cihazı seçebilmektedir.

Beurer tansiyon aleti seçerken nelere dikkat edilmelidir.

Kullanıcı tansiyon hastası olup olmaması, taşınma kolaylığı, priz veya pil ile çalışması, tansiyon hafıza kaydı tutması ve fiyatı göz önünde bulundurarak kendine uygun tansiyon aletini seçmesi gerekir.

Beurer kalitesiyle dünyada bir çok ödülün sahibi olmuştur. Beurer dünyanın ünlü tasarım ödüllerinde bir çok ödül aldı. Yüzyılın markası ünvanını alan beurer bunların yanı sıra bir çok kalite ödülüne de layık görülmüştür.

Beurer 1  asırdır kullanıcılarına teknolojik ve kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.

Özekpharma.com

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR