Vital Proteins Collagen 284 gr
Vital Proteins Collagen 284 gr

Vital Proteins Collagen 284 gr

0,00
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺980,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺540,00(KDV Dahil)
Barkod : 8690632064079

Vital Proteins Collagen 284 gr

Son Kullanma Tarihi:
2026-01-30

Vital Proteins Collagen 284 gr

 

  • Kolajen Içeren Toz Gıda Takviyesi
  • Tip 1 Ve 3 Sığır Kolajeni Içeriği
  • 11 Yaş Ve Üzeri Için
  • İlaç Değildir

 

 

 

Vital Proteins Collagen Peptides Nedir?

Vital Proteins Collagen Peptides kolajen içerikli takviyeler arasında öne çıkıyor. Tek bir bileşen içeren Collagen Peptides içeriğindeki kolajen peptitler sıcak ve soğuk sıvılar ile karıştırılarak günün her saati kullanılabiliyor. Kolajenlerin parçalanmış hâli olan kolajen peptit, takviyenin 1 ölçeğinde 10 gram miktarında bulunuyor. Cilt kuruluğu ve kırışıklıkların azaltılması noktasında kendisine misyon yüklenen Vital Proteins Collagen Peptides, otla beslenen ve meralarda büyüyen sığırlardan elde edilerek imal ediliyor. Tip 1 ve Tip 3 kolajeni içeren sığır kolajeni hayvansal kemik ve kıkırdaktan üretilen ve yine kemik ve kıkırdaklar için kullanılan bir protein. Sığır ve inek eti gibi gıdalarda bolca bulunan kolajen doğal yollar ile yeterince alınamadığı takdirde ise gıda takviyeleri öne çıkabiliyor. Bununla beraber takviye edici gıdaların ilaç olmadığını, kullanım öncesinde mutlaka hekiminizin direktifleri doğrultusunda hareket etmeyi unutmayın.

vital-proteins.png (95 KB)

Nasıl Kullanılır?

Vital Proteins Collagen Peptides nasıl kullanılır bakıldığında ise öncelikle bu takviyeler 11 yaş ve üzeri bireyler için uygun. 11 yaş ve üzeri bireyler 1 ölçek (10 gram) ürünü 200 ml sıvı ile karıştırıp günde 1 defa kullanabilir. Tadı nötr olan Vital Proteins Collagen Peptides su, kahve smoothie gibi birçok tarif ile karıştırılmaya da uygun. Sıcak ve soğuk sıvılar ile karıştırılarak günün herhangi bir saatinde 1 ölçek miktarında kullanılabilir. Kullanmadan önce mutlaka hekime danışmak ve tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamak gerektiğini unutmayın.

Vital Proteins Hakkında

 

Vital Proteins, 2013 yılında Kurt Seidensticker tarafından kurulmuş bir kolajen takviyesi markası. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde kolajen sektöründe pazar lideri olan ve besin takviyeleri, içecek ve gıda ürünleri sunan Vital Proteins markasının çoğunluk hissesini ise 10 Haziran 2020'de Nestlé Health Science almıştır. Bununla beraber bağımsız bir işletme olarak faaliyet göstermeye devam eden Vital Proteins'in genel merkezi ise Chicago, Illinois bölgesinde.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR