Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra, 


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında Kargonuzda Hasar yada ezilme olduğunu düşünüyorsanız Lütfen Kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu Düzenletiniz. 


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Siparişinizle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız siparişi işlemleri için ozekpharma.com ile iletişime geçiniz.


Ozekpharma.com güvenilir bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Bir çok e-ticaret sitesi gibi , sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz ancak nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Her türlü soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizlerin önerileri bizler için çok değerlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR