Omron M6 Comfort HEM-7360-E Tansiyon Aleti
Omron M6 Comfort HEM-7360-E Tansiyon Aleti
Omron M6 Comfort HEM-7360-E Tansiyon Aleti
Omron M6 Comfort HEM-7360-E Tansiyon Aleti

Omron M6 Comfort HEM-7360-E Tansiyon Aleti

0,00
Marka : OMRON
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺595,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺504,90(KDV Dahil)
Barkod : 4015672111745

Omron M6 Tansiyon Aleti

OMRON M6 Comfort, tansiyon ölçümünüzden kolayca doğru sonuç alabilmenizi sağlayan Akıllı Manşet’e sahiptir. Tansiyon ölçümü sırasında, atriyal fibrilasyon olasılığını tespit eder ve evde yapılan ölçümlerde durumu takip etme imkanı sağladığından içiniz rahat eder. Ayrıca, daha kesin tansiyon ölçüm sonucu için, 30 saniyelik aralıklarla yaptığı 3 ardışık ölçümün ortalamasını gösterir.

HEM-7360-E, Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

 

Son Kullanma Tarihi:

Omron M6 Tansiyon Aleti Özellikleri

 Cihaz Tipi

Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

 Kolluk Tipi

Intelli Wrap Kolluk 22–42 cm

 AFib Detection

Evet

 Hafıza

2 Kullanıcı x 100 Okuma

 Kolluk Sarma Kılavuzu

Evet

 Kullanımı Kolay Yüksek Kan Basıncı Renkli Göstergesi

Evet

 Ortalama İşlevi

Evet

 Düzensiz Kalp Atışı Algılama

Evet

 Vücut Hareketi Algılama

Evet

 Doğrulama

Klinik Doğrulama, Diyabet Doğrulaması, Gebelik Doğrulaması

 Intellisense Teknolojisi

Evet

 Saklama Kutusu Dahil

Evet

 Tüketici veya Uzman

Tüketici

 Ürün Ağırlığı (g)

460,00

 Öğe boyutları (mm)

191 x 120 x 85

 

Omron M6 Tansiyon Aleti Kutu İçeriği

  • M6 Comfort tansiyon ölçüm cihazı

  •  Intelli Wrap Manşet (22–42 cm)

  •  kullanım kılavuzu 1 ve 2

  •  piller ve saklama kutusu

Omron M6 Tansiyon Aleti Fiyatı

Birçok pazaryerinde omron m6 tansiyon aleti fiyatı değişiklik göstermektedir ve bu pazaryerlerinde satıcılar fiyatı kendileri belirlediği için tavsiye edilen omron m6 tansiyon aleti fiyatı birçok kişide kafa karışıklığına yol açmaktadır.ozekpharma.com olarak 08/04/2021 tarihi itibari ile omron m6 tansiyon aleti fiyatı 595 TL olduğunu siz değerli kullanıcılarımıza bildirmek isteriz.Bu fiyat omron m6 tansiyon aleti tavsiye edilen piyasa satış fiyatırdır.Firmalar bu fiyat üzerinden indirim uygulayabilirler.

Omron m6 comfort en ucuz

Çeşitli pazaryerlerinde sürekli değişen fiyatlar kulanıcıların omron m6 comfort en ucuz fiyat araştırması yapmasını zorlaştırmaktadır.Omron m6 comfort en ucuz fiyat araştırması yapılırken ürünün orijinalliği, garanti belgesi, kargo ücreti ve satış sonrası destek ayrıntıları göz önünde bulundurulmalıdır.Özellikle büyük pazaryelerinde karşılaşılan faturasız ürün gönderimi ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına neden olmaktadır.Tüm bu ayrıntılar göz önünde bulundurulduğunda adınıza faturalı, 5 yıl omron türkiye garantili, %100 orijinal ürün ve ücretsiz kargo ile omron m6 comfort en ucuz ozekpharma.com'da.

Omron m6 tansiyon aleti adaptörlü mü?

Omron firması ,Türkiye için tansiyon aletlerinde kutu içeriğinde adaptör yoktur.İsteyen kullanıcılar omron m3 tansiyon aleti adaptörünü çeşitli pazaryerlerinden temin edebilirler.

Omron M6 Tansiyon Aleti Nasıl Temizlenir?

Cihazın gövdesini yumuşak kuru bir bezle silerek temizleyin. Hiçbir zaman aşındırıcı tipte temizleyiciler kullanmayın veya cihazı veya herhangi bir bileşenini suya batırmayın. Manşet yumuşak nemli bir bezle ve yumuşak bir sabunla temizlenebilir.

Omron M6 Tansiyon Aleti Manşeti Nasıl Monte Edilir ve Ayarlanır?

Manşet doğru olarak takıldığında, Velcro kanca materyali manşetin çemberinin dışında olacak ve metal halka cildinize temas etmeyecektir. Manşet açıksa, manşetin hortumdan uzak olan ucunu çember oluşturmak üzere metal halkadan geçirin. Yumuşak kumaş manşet çemberin içinde olmalıdır.
1. Üst kolunuzdaki sıkı saran giysileri çıkarın.
2. Yere düz basacak şekilde bir sandalyeye oturun.
3. Sol kolunuzu manşetin çemberinden geçirin. Manşetin alt bölümü dirseğinizin 1 - 2 cm (işaret veya orta parmağınızın kalınlığı) yukarısında olmalıdır. Hortum kolunuzun orta bölümünde orta parmağınızla (avuç içi açık ve yukarı dönük olmalıdır) aynı hizada olacak şekilde manşeti kolunuzun çevresinde ayarlayın.
4. Bez kapağı kullanarak manşeti kolunuzun etrafında sabitleyin. Alt ve üst kenarlar kolunuzun etrafını eşit ve sıkı bir şekilde saracak şekilde manşeti çekin.
5. Manşet sıkıca sabitlenmelidir. Sadece 2 parmağın manşetin altına sokulmasını zorlaştıracak kadar sıkı olmalı ve daha sıkı olmamalıdır. Bu boşluk doğru bir okuma için zorunludur. OMRON Dijital Tansiyon Takibi Cihazları kanınızın brakiyal arterde hareketini algılayan ve bu hareketi dijital ölçüme dönüştüren Osilometrik tansiyon ölçüm yöntemini kullanır.
6. Kolunuzu serbest bırakın ve bileğinizi manşet kalbinizle aynı hizada olacak şekilde masaya yerleştirin. Avuç içinizi yukarı doğru çevirin.
7. Hava hortumunda bükülme olmadığını kontrol edin. Tansiyon ölçümü yapılırken dirseğinizi hava hortumunun üzerine koymamak konusunda dikkatli olun.
8. Tansiyon ölçümüne başlamak için "O/I BAŞLA" veya "BAŞLA" düğmesine basın.
Daha fazla bilgi için lütfen cihazınızın Kullanım Talimatına bakın.

Omron M6 Tansiyon Aleti Ölçümlerim Neden Değişiklik Gösteriyor?

Tutarsız ölçümler almanızın birden fazla nedeni vardır. Tansiyon ölçümü değerlerinde değişikliğe yol açabilecek birçok faktör mevcuttur; örneğin, kısa süre önce yapılan aktiviteler veya günün saati dahi ölçümü etkileyebilir.
Ayrıca, kullanıcının tekniği güvenilir ölçüm sonuçları için çok önemlidir. Aşağıda tutarsız veya hatalı bir ölçüm görmenizin yaygın nedenlerinden bazıları listelenmiştir:

Manşet Boyutu
Tansiyon Takibi cihazınızı kullanırken doğru ölçüm sonuçları elde etmek için kolunuz için uygun büyüklükte manşet kullanmanız çok önemlidir. Uygun manşet boyutunu belirlemek için, kolunuzun çevresini ölçmeniz gerekmektedir. Kolunuzun çevresini periyodik olarak ölçmelisiniz. Düzenli kol çevresi ölçümü, özellikle kol çevresi ölçümünüz sınırdaysa, kilo aldıysanız veya kilo kaybettiyseniz gereklidir.
Tansiyon Takibi Cihazınızla kullandığınız manşetin sizin için doğru büyüklükte olduğundan emin olmanız önemlidir. Hatalı manşet kullanılırsa, ölçüm yanlış bir sonuç verebilir ve/veya manşet zarar görür (hava kesesi).
Kolunuzun boyutunu belirlemek için, bir kumaş mezura kullanın ve mezurayı dirseğiniz ve omzunuzun arasında kalan bölgenin ortasında üst kolunuzun çevresine yerleştirin. Mezurayı kolunuzun etrafına düzgün bir şekilde sarın. Bandı sıkı çekmeyin. Hassas ölçümü santimetre cinsinden kaydedin.

Manşet Uygulaması
1. Sol kolunuzu manşetin çemberinden geçirin. Manşetin alt bölümü dirseğinizin 1 - 2 cm (işaret veya orta parmağınızın kalınlığı) yukarısında olmalıdır. Hortum kolunuzun orta bölümünde orta parmağınızla aynı hizada olacak şekilde manşeti kolunuzun çevresinde ayarlayın.
2. Kumaş ucu kullanarak manşeti kolunuzun etrafında sabitleyin. Alt ve üst kenarlar kolunuzun etrafını eşit ve sıkı bir şekilde saracak şekilde manşeti çekin.
3. Manşet sıkıca sabitlenmelidir. Sadece 2 parmağın manşetin altına sokulmasını zorlaştıracak kadar sıkı olmalı ve daha sıkı olmamalıdır. OMRON Dijital Tansiyon Takibi Cihazları kanınızın brakiyal arterde hareketini algılayan ve bu hareketi dijital ölçüme dönüştüren Osilometrik tansiyon ölçüm yöntemini kullandığından, bu boşluk doğru bir ölçüm için zorunludur.

Ölçüm Yapmadan Önce
30 dakika boyunca yemek yemek, alkol tüketmek, sigara içmek, egzersiz yapmak ve banyo yapmaktan kaçının ve ölçüme başlamadan önce 15 dakika dinlenin. Stresli zamanlarda ölçüm yapmaktan kaçının. Ölçüm işlemini sessiz bir yerde gerçekleştirin.

Vücudun Konumu
Yere düz basacak şekilde bir sandalyeye oturun. Kolunuzu avuç içiniz yukarı dönük olacak şekilde masaya koyun. Manşet kalbiniz ile aynı seviyede olmalıdır. Ölçüm sırasında yürümeyin veya hareket etmeyin.
Daha fazla bilgi için lütfen cihazınızın Kullanım Talimatına bakın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR