Lubex Anti Age

İsviçre’nin dermatoloji alanında başarılı bir şirketi olan “Permamed” 40 yılı aşkın süredir uzman doktorlar ve dermatologlarla birlikte çeşitli cilt sorunlarına karşı çözümler üretmiştir.

Yaklaşık son 10 yıl içerisinde ise uzman kadrosu ve tecrübesiyle Lubex Anti Age markasını oluşturmuştur.Lubex Anti Age markasını diğer markalardan farklı kılan en önemli 2 unsur içeriğinin saflığı ve erken yaşlanmaya karşı gösterdiği etkidir.

Lubex’in sağlıklı ve parlak bir cilt için hassas ciltlerde kanıtlanmış temel tedavileri Lubex Anti Age ürünlerinin geliştirilmesinde büyük yol gösterici olmuştur.Temel endişesi cilt sağlığı ve güzelliği olan firma Lubex anti age ürünlerini tam da bu endişelere karşı etkili kılmıştır.

Lubex Anti Age Ürünleri ve Serileri

Lubex Anti Age markası temel olarak ürünlerini gece bakım kremleri ve gündüz bakım kremleri olarak 2 farklı seriye ayırmıştır. Bu serilerin ürünleri de lipid içerik olarak “Light”, “Classic” ve “Rich” olarak 3 seride incelenebilir.

Ayrıca gündüz ve gece bakım ürünlerinin dışında özel içerik ve konsantrasyona sahip aktif içerikli özel cilt bakım ürünleri da vardır ve bunlar tüm cilt tipleri için uygundur ve gece, gündüz bakım kremleriyle kombine edilebilir.

Tüm özel içeriğe sahip olan Lubex Anti Age ürünleri optimum raf ömrüne sahip olması için özel bir havasız dağıtım sistemi kullanılmıştır bu sistem eşsiz içeriği oksijen ve ışıktan korur bu sayede ürünlerin içine herhangi bir koruyucu madde konulmasına gerek kalmaz.

Lubex Anti Age Gündüz Bakım Kremleri

Lubex anti age firmasının gündüz bakım kremlerinin oluşturduğu seridir.

Serinin ürünleri:

Lubex Anti Age Day Classic

Lubex Anti Age Day Classic UV 10

Lubex Anti Age Day Classic UV 30

Lubex Anti Age Day Rİch

Lubex Anti Age Day Light Spf 15

Lubex Anti Age Gece Bakım Kremleri

Lubex anti age firmasının gece bakım kremlerinin olduğu seridir.

Serinin Ürünleri

Lubex Anti Age Night Classic

Lubex Anti Age Night Rich

Lubex Anti Age Night Light

Lubex Anti Age Eye

Lubex anti age göz kremi hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendirir kırışık görünümünün azalmasına yardımcı olur göz kapaklarını sıkılaştırır, göz torbalarına ve koyu halkalara karşı etkilidir.Göz çevresinin parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Lubex anti age intensive eye sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıma uygundur.Göz çevresi temizlendikten gözün alt ve üst kısmına uygulanır ve tamamen emilene kadar beklenir.Tam sonuç alınması için düzenli kullanımı önemlidir.Doğrudan göze temasından kaçının.

Lubex anti age eye kullananlar düzenli kullanımda göz çevresi kırışıklıklarının azaldığını göz çevresinin parlak bir görünüme kavuştuğunu belirtmişlerdir.

Lubex Anti Age Vitamin C

Lubex anti age vitamin c ciltteki pigment oluşumunun önüne geçer var olanların azalmasını sağlar.Ciltteki melanin kalıntılarını temizleyerek koyu lekelerin görünümünü azaltır.Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Lubex anti age vitamin c sabah ve akşam olmak üzere günde kere kullanıma uygundur.

Lubex anti age vitamin c kullananlar kendi öz değerlendirmelerinde ürünün düzenli kullanımında ciltlerindeki koyu lekelerin önemli ölçüde azaldığını belirtmişlerdir.

Lubex Anti Age Tonic

Lubex Anti age tonic hassas tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmiş ciltteki gözenek boyutunun küçülmesine yardımcı cildi canlandıran ve ciltteki karma yapıyı dengeleyen lubex anti age markasının en çok tercih edilen bir cilt bakım ürünüdür.

Daha önceden temizlenmiş cilde tek pompa ölçüde sabah ve akşam kullanıma uygundur.

Lubex anti age tonic kullananlar kendi öz değerlendirmelerinde temizlenmiş cilde uzun süreli kullanımında gözeneklerin azaldığını belirtmişlerdir.Ayrıca alkolsüz içeriği sayesinde hassas ciltlerde yanma tahriş olmadığını söylemişlerdir.

Lubex Anti Age Serum

Lubex anti age serum lubexin en etkili yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinden bir tanesidir.Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan lubex serum cildin erken yaşlanmasını engeller mimik ve kırışıklıkların düzeltilmesine yardımcı olur.Ciltte lifting etkisi yaratarak esneklik kazanılmasına yardımcı olur.

Sabahları tek pompa ölçüde kullanılır.

Lubex anti age serum kullananlar ürünün düzenli kullanımında ciltteki kırışıklıklarının azaldığını ve ciltlerinin kaybolan esnekliğini geri kazandığını belirtmişlerdir.

Lubex Anti Age Kullananlar

Genellikle bir uzaman doktor, dermatolog tavsiyesiyle lubex’le tanışan lubex anti age kullananlar, markanın bir ürününü kullandıktan sonra diğer ürünlerini de kullanmaya başlamışlardır.Kendi öz değerlendirmelerinde markanın tüm ürünlerinin ciltlerinde harika sonuçlar yarattığını belirtmişlerdir.

Lubex Anti Age Fiyatları

Lubex anti age eşsiz özel içeriği ve kaliteli kutusuyla cilt bakım markalarının arasında orta-üst segment kaliteye ve fiyata sahip olan markalardan bir tanesidir.

Genellikle göz çevresi bakım ve yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin fiyatları markanın diğer ürünlerine göre yüksektir.

Lubex anti age femina, lubex anti age tonic, lubex anti age foam ve lubex anti age yüz yıkama emülsiyonu markanın gerçekten en uygun fiyat etiketine sahip ürünleridir.

Lubex Anti Age En Ucuz

Lubex anti age en ucuz fiyat araştırması yapılırken ürünün mutlaka orijinalliğine dikkat edilmelidir.Dolar kurunun yükselmesiyle beraber cilt bakım ürünlerindeki fiyat artışı piyasaya sahte ürünlerin sürülmesine neden olmaktadır.

Resmi Türkiye Distribütörü tarafından tedarik edilen Lubex Anti Age markasının tüm ürünlerini en ucuz en hızlı ve güvenli bir şekilde websitemiz olan ozekpharma.com’dan gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Göz Çevresi Nemlendiriciler
₺1.900,00 KDV Dahil
₺2.260,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Tonikleri
₺1.145,00 KDV Dahil
₺1.340,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Maske ve Peeling
₺930,00 KDV Dahil
₺1.090,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Nemlendiriciler
₺2.432,50 KDV Dahil
₺2.845,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Bakımı
₺1.496,29 KDV Dahil
₺2.210,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Cilt Bakımı
₺2.344,58 KDV Dahil
₺3.465,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakım Kremleri
Tükendi
₺2.185,53 KDV Dahil
₺3.225,00 KDV Dahil
Yüz Serumları
Tükendi
₺2.050,04 KDV Dahil
₺3.030,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺1.413,82 KDV Dahil
₺2.088,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺1.413,82 KDV Dahil
₺2.088,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺1.696,58 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺2.200,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺1.413,82 KDV Dahil
₺2.088,00 KDV Dahil
Yüz Nemlendiriciler
Tükendi
₺1.696,58 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR