Güvenli Ödeme

Sitemizden  yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. Veri tabanımızda kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini riske edecek şekilde bir bilgi kesinlikle tutulmaz. Sitemizde güvenli olarak alışveriş yapabilmeniz için dünya çapında kredi kartı güvenliği sağlayan PCI DSS* sertifikası kullanılmaktadır.

* PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahip Türkiye’nin Yetkili Ödeme Sistemleri Kuruluşu olan “İyzico” şirketinin sertifikasıdır.

Sertifikayı Görmek İçin Tıklayın

Neden İyzico İle Çalışıyoruz?

İyzico Logo   

İyzico şirketi Bankacılık  Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDKK) lisansı ile,6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Lisansı Görmek İçin Tıklayın

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası online Ödeme Sistemleri  Yetkili Kuruluşu Olan İyzico Türkiyede 29,000’den fazla web sitesinde(Nike,decathlon,çiçeksepeti,sahibinden,h&m,puma) alışverişlerinizin  altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Biz de ozekpharma.com olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve üst düzey bir alışveriş  deneyemi sunmak için Türkiye'nin en güvenli ödeme yöntemi sağlayıcı şirketi olan İyzico ile çalışıyoruz.

iyzico websitesini incelemek için tıklayın

                                              İyzico İle Çalışan Ünlü Şirketler

Ekstra Güvenlik

3D Secure Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan 3D Secure ile ozekpharma.com‘ da güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Visa ve Mastercard tarafından geliştiren 3D Secure sistemi, ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla geliştirilmiştir.

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarının internet ortamında kullanımını engellemektedir.