Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Spf50+ 50ml
Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Spf50+ 50ml

Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Spf50+ 50ml

0,00
Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺469,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺426,43(KDV Dahil)
Barkod : 8697796000509

Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Spf50+ 50ml

Dermoskin AcnMat Güneş Koruyucu Jel Krem, renksiz, beyazlatmayan ve yağlı olmayan yapısıyla cilde ipeksi bir his verir.

 

Son Kullanma Tarihi:
0001-01-01

Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Spf50 Ne İşe Yarar

Dermoskin AcnMat Güneş Koruyucu Jel Krem, renksiz, beyazlatmayan ve yağlı olmayan yapısıyla cilde ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır. Cildin hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Ürünün UVA açısından güçlendirilmesinde Butyl Methoxydibenzoylmethane dışında, BEMT ve MBBT gibi güçlü yeni jenerasyon filtreler kullanılmıştır. İçeriğindeki Linoleic Acid – Linolenic Acid (Vitamin F), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Panthenol (Vitamin B5) ve Allantoin sayesinde cildin bariyer tabakasını güçlendirerek güneşin verdiği zararlara karşı cildin korunmasına ve cilde bakım yapmaya yardımcı olurlar. Yoğun nem vererek hassasiyeti azaltır. AHA esterleri ile yağsız bir yapıda olup akne oluşumuna sebep olmaz. İçeriğinde bulunan CELLIGENT® sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, Epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur

AHA esterleri: AHA esterleri sayesinde yağsız bir yapıda olup sivilce oluşumuna sebep olmaz.
Ethyl Ferulate: UV absorblayıcı özelliklere sahip olan doğal bir antioksidandır. Tehlikeli oksijen radikallerine karşı etkilidir. Cildin maruz kaldığı UV ışınlarının dozunu azaltır.
Carnosolic Acid: DNA hasarının ana nedenlerinden biri olan serbest radikallerle mücadele eder.
Uridine Monophosphate (UMP): Biyokimyasal nükleotit ön göstergesidir. UMP, içinde DNA onarımı, özellikle nükleotiteksizyon sürecindeki onarımı destekler. Ürünün UVA açısından güçlendirilmesinde Butyl Methoxydibenzoylmethane dışında, Tinosorb M ve Tinosorb S gibi güçlü yeni jenerasyon filtreler kullanılmıştır.

Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream Nasıl Kullanılır

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak biçimde güneş kremini sürünüz. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayınız. Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayınız.

UYARILAR

Haricen kullanılır.
15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.

Dermoskin Acn Mat Face Protection Gel Cream İçindekiler

İçeriğindeki etken maddeler;

  • AHA esterleri

Saçların ve saçlı derinin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur.

  • Butyl Methoxydibenzoylmethane

  • Carnosolic Acid

DNA hasarının ana nedenlerinden biri olan serbest radikallerle mücadele eder.

  • Ethyl Ferulate

UV absorblayıcı özelliklere sahip olan doğal bir antioksidandır. Tehlikeli oksijen radikallerine karşı etkilidir. Cildin maruz kaldığı UV ışınlarının dozunu azaltır.

  • Tinosorb M

  • Tinosorb S

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR