Blefaritto Swap Göz Çevresi Pedi 24 Adet
Blefaritto Swap Göz Çevresi Pedi 24 Adet

Blefaritto Swap Göz Çevresi Pedi 24 Adet

0,00
Marka : TTO
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺119,83(KDV Dahil)
İndirimli : ₺102,12(KDV Dahil)
Barkod : 8680145084572

Blefaritto Swap Göz Çevresi Pedi 24 Adet

Son Kullanma Tarihi:
2025-12-30
Hijyen bakımını göz yakmadan ve pratik şekilde tamamlayan göz mendilleri ile göz kapağı, kirpik ve kaş çevresi etkili şekilde temizlenir. Blefaritto Swap Göz Mendili, Alkol ve paraben içermeyen formüllü ürün zengin jeotermal su içermektedir. Bileşiminde tea tree oil, thermal su ve papatya ile güçlü etkinliğe sahiptir. Derinden temizleme sağlayan göz mendili pantenol ile bölgede ekstra nemlilik sağlar, E vitamini ile de göz çevresinde yenileyicilik sunar.
 

Fonksiyonel ürün kırışıklıkların önlenmesi noktasında etkili bakıma imkan tanır. Hassas bölgedeki salgıları, çapaklanmaları, kepeklenmeleri, kir ve makyaj kalıntılarını söker atar. Kullanımı sayesinde bölgenin yatışmasını da destekler. Rahatlık ve ferahlık sağlar, tek kullanımlıktır, pratik ve güvenilirdir.

TTO Blefaritto Swap Göz Mendili Özellikleri:

Bileşiminde tea tree oil, thermal su ve papatya bulunan, güçlü etkinliğe sahip temizleyici göz mendilidir. Gözleri yakmaz, hasarlara ve tahrişlere neden olmaz. Alkol, paraben ve parfüm içermeyen ürün göz çevresini besler, nemlendirir. Bileşimindeki E vitamini, aktifler ile yenileyici ve yapılandırıcı bakımı destekler. TTO Blefaritto Swap Göz Mendili, yapısında barındırdığı pantenol ile ekstra nem sağlar, yenileyici ve kırışıklıkları azaltıcı etki sunar. Göz çevresindeki çapakların ve kir, salgıların giderilmesi noktasında etkili bakımı destekler. Kir ve makyaj kalıntılarını giderici etki sağlayan ürün bölgeyi yatıştırır, rahatık ve ferahlık sunar. Ürünler tek kullanımlıktır, pratiktir ve güvenlidir.

Göz çevresine etkisi: Göz çevresini hijyenik açıdan arındırmak için kullanılan ürün, bölgedeki makyaj kalıntıları, kir, yağ ve atıkları ciltten atar. Yenileyici ve yapılandırıcı bakıma imkan tanır. Kırışıklıkları azalmasını sağlar, pratik ve tek kullanımlı ürün sayesinde kısa sürede göz evresi hijyene kavuşur.

Uygulanan Bölge: Göz çevresine uygulanır. Kirpik, göz kapağı da dahildir.

Kullanım Şekli: Ürünü göz çevresine tek kullanımlık olmak sureti ile sürerek birikmiş olan her türlü atığın bölgeden uazaklaştırılması sağlanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Göz çevresi temizlik bakımının yapılacağı zamanlarda mendiller tek kullanımlık olarak uygulanabilir.

Not: Ürünler tek kullanımlıktır, birkaç kez kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR