Aptamil mama

Bebeklerimizin gelişimi için en önemli faktör beslenme. Ülkemizde bebek maması denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Aptamil bebekleriniz için çok çeşitte mama sunmaktadır.

Aptamil doğumdan itibaren kullanabilceğiniz mamalar sunmaktadır.

Aptamil 1 numara: 0-6 ay bebekler için

Aptamil 2 numara: 6-9 ay bebekler için

Aptamil 3 numara: 9-12 ay bebekler için

Aptamil 4 numara: 1-2 yaş bebekler için

Aptamil 5 numara: 2 yaşından büyük bebekleriniz için özel olarak üretilmektedir.

1921 yılında almanya da üretim hayatına başlayan Aptamil günümüze kadar kalitesini koruyarak gelebilmiştir.

 

Aptamil bebek maması anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda kullanılması önerilmektedir. Bebeğiniz için en önemli ve gerekli besin kesinlikle anne sütüdür.

Bebeğinizin yeteri kadar anne sütü alamadığı durumlarda Aptamil bebek mamaları yaşa özel içeriği, prebiyotik içeriği, sütlü ve tahıllı ek gıdalar için beslenmesine destek olmaktadır.

 

Bebek mamasına ne zaman başlamayılıyım?

Uzmanlar bebeklerin 2 yaşına kadar anne sütü ile beslenmesini tavsiye etmektedirler ancak herhangi bir nedenle anne sütü alamayan bebekler doğumdan itibaren Aptamil bebek maması ile takviye edilebilir. Ayrıca Aptamil bebeklerin gelişimine katkıda bulunmak için sütlü ve tahıllı mamalarda sunmaktadır.

Aptamil kaşık mamaları

Kaşık mamalar içersinde bulunana prebiyotik, tahıl, vitaminler ve minerallerce zengin bileşenler ile Aptamil kaşık mamalar bebeğinizin gelişimini en iyi şekilde destekleyebilir. Aptamil kaşık mamalar 6-36 ay arasında öneriliyor ve bir çok farklı aroma ile bebeğinizin severek yemesine yardımcı oluyor.

Aptamil kaşık mamaları ayrıca çorba ve meyve sebze pürelerine katılarak besin değerleri arttırılabiliyor.

Aptamil mama fiyatları

Aptamil bir çok çeşitte mamayı ulaşılabilir fiyatlar ile kullanıcılarına sunmakta. Aptamil mama fiyatları ürünün gramajına, içeriğine, özel olarak üretilmesine göre farklılık gösterebiliyor. Bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan Aptamil her adımda sizlerin yanında.

Aptamil conformil mama

Aptamil conformil gaz sancısı ve kolik kabızlık yaşayan bebekler için özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizde bu şikayetlerin giderilmesinde yardımcı olabilir.

Aptamil prosyneo mama

Sezaryen ile doğan bebekler doğum kanalından geçmediği için bazı yararlı bakterileri alamıyabiliyor. Aptamil prosyneo bu gibi durumlar ve küçük parçalara ayrılmış protein içerdiği için alerji riski olan bebekler de kullanımı öneriliyor. Sezaryen doğumlu bebekler için Aptamil prosyneo bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunabilir.cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR