Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi
Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi

Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi

0,00
Marka : Venatura
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺525,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺494,76(KDV Dahil)
Barkod : 8683229900461

Venatura Sam E (S Adenozi̇l Meti̇yoni̇n) 30 Saşe Gıda Takviyesi

 

  • Şase Gıda Takviyesi
  • 200 Mg Sam-E
  • S-Adenozil Metiyonin
  • 30 Şase
  • İlaç Değildir

 

Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Venatura Sam E Nedir

Venatura Sam E bir takviye edici gıda olup saşe formunda imal ediliyor. İlaç olmayıp yalnızca gıda takviyesi kategorisinde değerlendirilen Venatura Sam-E çeşitli içeriklere sahip olup 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına yönelik bir takviye. Ürünün etken maddesi olan Sam E'nin açılımı ise S-Adenozil Metiyonin. S-Adenozil Metiyonin, esasen insan vücudunda doğal olarak bulunuyor ve markanın satışa sunduğu bu ürünün takviye edici gıda olarak tanımlanmasının bir nedeni de budur. Bilindiği gibi takviye edici gıdalar ya da diğer adıyla gıda takviyeleri 996 sayılı Kanun kapsamında "normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler. Venatura Sam-E 30 saşe ürünleri de bu tanıma dâhil olan ürünler arasında.

İçeriğinde Ne Var?

Venatura Sam E gıda takviyelerinin içeriğinde çeşitli bileşenler mevcut. Bunlar: Maltodekstrin, S-Adenozil Metiyonin karışımı [S-Adenozil L-metiyonin Disülfat P-toluensülfonat, Kıvam arttırıcı (Kalsiyum klorür), Asitlik düzenleyici (Kalsiyum oksit)], Topaklanmayı önleyici (Silikon dioksit) olarak sıralanabilir. Saşe formunda imal edilen bu ürünlerin paketinde 30 adet saşe bulunuyor. Ürünün etken maddesi de SAM-E (S-Adenozil Metiyonin) olup 1 saşesinde 200 mg, 2 saşesinde 400 mg SAM-e (S-Adenozil Metiyonin) bulunuyor.

Özellikleri Nelerdir?

Venatura-Sam-E-(S-Adenozi̇l-Meti̇yoni̇n)-30-Sase.png (54 KB)

Venatura Sam E kullananlar ve markanın paylaştığı bilgiler ekseninde ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak, Venatura Sam E saşe formunda imal ediliyor. Saşe, bilindiği gibi toz formuna sahip ürünleri tanımlamak için kullanılıyor. Takviye edici gıda onay numarası ise: 007195-19.02.2020 şeklinde.

Venatura Sam E Nasıl Kullanılır?

Venatura Sam E gıda takviyesinin bir paketinde 30 adet saşe bulunuyor. Ürünün etken maddesi ise Venatura Sam E. 1 saşede 200 mg, 2 saşede ise 400 mg SAM-E (S-Adenozil Metiyonin) bulunuyor. Ürün, saşe formunda olduğundan su ile karıştırılıp kullanılabiliyor. Tavsiye edilen günlük alım dozu: Günde 1 - 2 saşe bir bardak su ile karıştırılarak kullanılabilir. Ürün ayrıca 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına yöneliktir.

Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hemen her takviye edici gıdada olduğu gibi Venatura Sam E gıda takviyesinde de önerilen günlük kullanım dozunu aşmamak önemli. Bu açıdan günde 1 - 2 saşeyi bir bardak su ile karıştırıp kullanmak mümkün. Ayrıca ürünün 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına yönelik olduğunu hatırlamanızda yarar var. Bunların dışında: Venatura Sam E saşeyi 25 derecenin altında serin ve kuru yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Kullanım öncesinde doktorunuza başvurabilir, kullanım aşamasında beklenmedik bir etki görüldüyse yine doktorunuza ya da eczaneye başvurabilirsiniz.

Venatura Hakkında

Marka "Venatura" adı ile faaliyetlerine başlamadan önce Vefa İlaç'ın yaklaşımından ilham alarak yola çıkmıştır. Hâlihazırda da Vefa İlaç San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde bulunan Venatura, ürünlerini de Vefa İlaç tesislerinde imal ediyor. Ayrıca Venatura'nın ürünleri T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI tarafından onaylanmış olup ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemine sahiptir. Merkez ofisi Sarıyer'de bulunan Venatura'nın fabrikası ise İstanbul Beylikdüzü'nde.

Bunu Biliyor Muydunuz?

26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR