Venatura L Arjinin Koenzim Q10 ve Bitkisel Ekstreler 60 Kapsül
Venatura L Arjinin Koenzim Q10 ve Bitkisel Ekstreler 60 Kapsül

Venatura L Arjinin Koenzim Q10 ve Bitkisel Ekstreler 60 Kapsül

0,00
Marka : Venatura
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺328,90(KDV Dahil)
Barkod : 8683229900676

Venatura L Arjinin Koenzim Q10 ve Bitkisel Ekstreler 60 Kapsül

 

 • Koenzim Q10
 • L-Arjinin
 • Bitkisel Ekstreler
 • Ek Gıda Takviyesi
 • Yetişkinler Için
 • İlaç Değildir.
 • 60 Kapsül

 

Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Venatura L-Arjinin Koenzim Q10 ve Bitkisel Ekstreler 60 Kapsül Nedir?

Venatura L-Arjinin kapsül, içeriğinde vücudun fiziki fonksiyonlarının yerine getirilmesinde önemli rol oynayan arjinin aminoasidni barındıran bir gıda takviyesidir. Özellikle protein içeren besinlerde ve et ürünlerinde bolca bulunan arjinin vücutta yeteri kadar bulunmadığında dışarıdan takviye olarak alınır. İşte Venatura L-Arjinin koenzim Q10 kapsül, takviye olarak arjinin almak istediğinizde imdadınıza yetişiyor. Vücut için oldukça yararlı olan arjinin aminoasidinin kan dolaşımı ve debisini arttırdığı biliniyor. Venatura arjinin kapsül de içeriğindeki arjinin sayesinde arjininin etkilerinden faydalanılabilmesini mümkün kılıyor.

Venatura L-Arjinin Kapsülün İçeriğinde Ne Var?

Venatura arjinin koenzim Q10 kapsülün içeriğindekileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • L-arjinin hidroklorür
 • Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) ekstresi
 • Hacim Arttırıcı (Selüloz)
 • Lepidyum (Maka) (Lepidium meyenii) ekstresi
 • Stabilizör (Polivinilpirolidon)
 • Epimedium ekstresi
 • Ludipress [Laktoz monohidrat, Kıvam Arttırıcı (Polivinilpirolidon), Stabilizör (Polivinilpolipirolidon)]
 • Kaplama maddesi karışımı [Parlatıcı (Polivinil alkol ve Talk), Stabilizör (Yağ asitlerinin monogliseritleri), Emülgatör (Polisorbat 80), Renklendirici (Klorofillerin ve klorofilinlerin bakır kompleksleri)]
 • Koenzim Q10
 • Kore Ginsengi (Panax ginseng) ekstresi
 • Stabilizör (Çapraz-bağlı sodyum karboksi metil selüloz), Topaklanmayı Önleyici (Silikon dioksit ve Yağ asitlerinin magnezyum tuzları)
Venatura-L-Arjinin-Koenzim-Q10-ve-Bitkisel-Ekstreler-60-Kapsül.png (81 KB)

Venatura L-Arjinin Koenzim Q10 Kapsülün Özellikleri Nelerdir?

Venatura L-Arginine kapsülün etken maddeleri arasında 1000 mg L-Arjinin, 500 mg Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) ekstresi, 340 mg Lepidyum (Maka) (Lepidium meyenii) ekstresi, 100 mg Epimedium ekstresi, 60 mg Koenzim Q10 ve 50 mg da Kore Ginsengi (Panax ginseng) ekstresi bulunuyor. L-Arginin faydalarından yararlanmak ve vücudundaki L-Arjinin eksikliğini tamamlamak isteyenlerin tercihi olan bu takviye edici gıda; yetişkinlerin kullanımı için uygundur. İçerisinde 60 kapsül barındıran Venatura L-Arjinin takviyesi bir ilaç değildir.

L-Arjinin ne işe yarar sorusu, L-Arjinin takviyesi kullanan ya da kullanmayı düşünen birçok insan tarafından merak ediliyor. L-Arjinin yarı esansiyel aminoasitlerden olan bir aminoasittir. L-arjinin bir bölümü insan vücudu tarafından üretilirken kalan kısım besinlerden ve gıda takviyelerinden sağlanır. arjinin aminoasidinin en önemli faydaları arasında inflamasyonla savaşma, kan damarlarını onarma, böbrek fonksiyonlarını düzenleme, mental aktiviteyi düzenleme, soğuk algınlığına karşı etkili olma, kas ağrılarını hafifletme, bağışıklığı güçlendirme, yüksek tansiyonu düşürme, egzersiz performansını arttırma ve kalp sağlığına iyi gelme gibi maddeler bulunuyor.

Venatura L-Arjinin Nasıl Kullanılır?

Venatura L-Arjinin faydalarından en iyi şekilde yararlanmak için kapsülün doğru zamanda, doğru miktarda kullanılması oldukça önemlidir. Venatura L-Arginine 60 tabletin yemeklerle birlikte ya da yemeklerden sonra bir bardak su ile günde 2 defa 1’er tablet şeklinde kullanılması tavsiye ediliyor. (Kullanım önerisi için doktorunuza danışmayı unutmayın!)

Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Venatura L-Arjinin 60 tb kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün tavsiye edilen miktarda kullanılmasıdır. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Bunun yanı sıra ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve mutlaka ambalajında saklayın. Venatura L-Arjinin Koenzim Q10 ve bitkisel ekstreler 60 kapsül bir ilaç değildir. Hastalıkların tedavi edilmesi ya da engellenmesi maksadıyla kullanılmaz.

Hamilelik, emzirme dönemi ve çeşitli hastalık durumlarında mutlaka doktorunuza danışın.

VeNatura Hakkında

Eczacılık ürünleri ve yeni nesil ek gıdaların araştırılmasında, geliştirilmesinde ve üretilmesinde rol alan VEFA İlaç güvenirliği ile faaliyetlerini sürdüren Venatura markası; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardına tabidir. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, HACCP Kalite Sistemi uygunluk onaylı takviye edici gıda imalat alanı (solid, likit, yumuşak kapsül ilaç üretimleri) olarak ayrılmış olan üretim tesislerine sahip marka toplamda 8000 metrekarelik alanda üretimlerini gerçekleştirir.

Bunu Biliyor Muydunuz?

26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği Gereğince dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR