Supradyn All Day 30 Tablet
Supradyn All Day 30 Tablet

Supradyn All Day 30 Tablet

0,00
Marka : Supradyn
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺171,57(KDV Dahil)
İndirimli : ₺137,25(KDV Dahil)
Barkod : 8699546090396

Supradyn All Day 30 Tablet

Hayatın Yoğun Koşuşturmasında Multivitamin ve Mineral Takviyesi Için Supradyn Yanında!

Son Kullanma Tarihi:
2024-04-30

Supradyn All Day 30 Tablet

Supradyn All Day nedir?

Supradyn All Day; günlük olarak tüketilen, besinlerden alabileceğiniz vitaminleri ve mineralleri içeriğinde barındıran harika bir gıda takviyesidir. Günlük olarak almanız gereken tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde barındırır. Her bir vitamin ve mineral için farklı bir besin tüketmenize gerek kalmadan tek bir Supradyn All Day tableti ile vücudunuzun tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar.

Özellikle yoğun iş dönemlerinde ve sınav dönemlerinde de Supradyn All Day kullanılarak günün temposuna ayak uydurmak mümkündür ki Supradyn All Day, bu gibi dönemlerde vücudunuzda önemli etkiler yaratır.

İçinde neler bulunur?

Supradyn All Day’in içinde 30 adet film kaplı tablet bulunur. Her bir tabletin içinde bulunan vitamin, mineral ve ek gıda takviyeleri aşağıdaki gibidir.

· Vitaminler: C vitamini, niasin, E vitamini, pantotenik Asit, B6 vitamini, B2 vitamini, B1 vitamini, A vitamini, folik asit, biotin, K vitamini, D vitamini ve B12 vitamini olmak üzere 13 vitamin bulunur.

· Mineraller: kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, mangan, bakır, iyot, selenyum ve molibden olmak üzere 9 mineral bulunur.

· Tüm bu vitamin ve minerallere ek olarak 4.5 mg Koenzim Q10 da bulunur.

 

Nasıl ve ne zaman kullanılır?

Supradyn All Day, adından da anlaşılacağı üzere her gün bir adet kullanımda beklenen etkiyi yaratır. Her gün tok karnına tüketilmesi gereken Supradyn All Day’i iyi bir kahvaltının ardından alabilir ve güne çok zinde başlayabilirsiniz. Kullanımı ise oldukça basit olan Supradyn All Day’i bir miktar su ile yutarak kullanabilirsiniz.

Ne için kullanılır?

Supradyn All Day, çocuklar dışında herkes tarafından her gün kullanılabilecek bir üründür. Normal koşullardaki günlük kullanıma ek olarak Supradyn All Day gerekli bazı durumlarda da kullanılabilir. Örneğin; fiziksel aktivitelerin ve yorgunluğun arttığı dönemlerde, iştahın kapandığı ve yetersiz beslenmenin olduğu dönemlerde, uzun süren hastalık dönemlerinde, ağır yanık vakalarında ve son olarak ameliyat gerektiren bazı ciddi cerrahi müdahalelerin öncesinde ve sonrasında vücut dengesini sağlamak amacıyla da Supradyn All Day kullanılabilir.

Supradyn All Day’in yan etkileri var mıdır?

Paket üzerinde belirtilen dozda kullanıldığında herhangi bir yan etkisi yoktur. Özellikle kilo aldırıp aldırmadığı merak edilen Supradyn All Day, bir vitamin takviyesi olup kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır. Dolayısıyla kilo aldırmak gibi bir yan etkisi bulunmaz. Tüm bunların yanı sıra doz artırmak isteyenlerin ve başka bir ilaçla birlikte kullanmak isteyenlerin olası yan etkilere karşı doktor tavsiyesi alması önerilir.

 

Metabolizmanızın günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiş Supradyn All Day 30 tablet, tek bir öğün kullanım halinde, tüm gün ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Güne başlarken bir miktar su ile birlikte yutacağınız 1 adet ürün tableti, gün boyu kendinizi enerjik ve zinde hissetmenizi sağlarken, aynı zamanda hastalıklara karşı vücudunuzun bağışıklık kazanmasına da katkıda bulunuyor. Dengeli beslenme adına, gün içindeki öğünlerinizde eksik kalan besin ve vitamin ögeleri, Supradyn All Day ile tamamlanıyor.

Supradyn All Day 30 Tablet Faydaları

Vücudunuz için kusursuz bir gıda takviyesi olan Supradyn All Day 30 tablet, aktif bir yaşantı süren sporcular veya gün boyu hareket halinde olan tüm kullanıcılar için mükemmel bir ürün olma özelliği taşıyor. 

  • Supradyn All Day, çağımızın en yaygın hastalığı olan strese karşı etkili bir koruma sağlıyor
  • Vücudunuzun ihtiyacı olan enerji takviyesini sağlayarak gün boyu zinde hissetmenizi ve günü enerjik bir biçimde tamamlamanıza katkıda bulunuyor
  • Hastalıklara karşı vücut direncini arttırarak metabolizmanızı güçlendiriyor ve bu sayede bağışıklık kazanmasına yardımcı oluyor
  • Yoğun konsantrasyon gerektiren işlerde çalışan kişiler için büyük bir destek sağlıyor. Dengeli vitamin ve mineral içeriği ile odaklanma yeteneğinizi arttırarak motivasyonu güçlendiriyor
  • Hafızada tutma ve ezberlemeyi kolaylaştırma bakımından önemli işlev sağlıyor. Beyin faaliyetlerini güçlendirmede önemli bir etkisi bulunan Co-enzyme Q10 içeriğine sahip Supradyne All Day 30 tablet, zihinsel faaliyetlerinizin dinamik olarak sürdürülmesine önemli bir katkı sunuyor.

Ürünün Sıra Dışı Kullanımı

Günlük enerji ve besin ihtiyacını desteklemek amacıyla kullanılan ürün, iştahsızlık, yeterli beslenememe gibi yoğun bakıma ihtiyaç duyulan özel durumlarda da takviye edici gıda olarak tercih edilebiliyor.

Bunun yanı sıra ürün aşağıdaki durumlarda da pozitif etki yaratıyor:

  • Mevsim geçişlerindeki yorgunluklar,
  • Ameliyat sonrası nekahat süreçleri,
  • Sınav öncesi yoğun stresli çalışma dönemleri

Normal kullanım sürecinin dışında, bu gibi ekstra bakım gerektiren özel durumlarda da Supradyn All Day 30 tablet güvenle kullanılabiliyor.

Ürünün İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Supradyn All Day 30 tablet, her yaş grubundan yetişkinler, erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak üretiliyor. Kendinizi gün boyu daha güçlü ve daha dinamik hissetmenizi sağlarken aynı zamanda hastalıklara karşı güçlü bir kalkan etkisi sağlayan ürün, günlük 2000 kalorilik beslenme tablosuna uygun birim değerler içeriyor. Ürünün içeriğinde, A, C, B1, B2, B6, B12, K, D vitaminlerinin yanı sıra Mağnezyum, Çinko, Demir, Bakır gibi mineraller de bulunuyor. Folik Asit, Selenyum ve Beta Karoten gibi vücut direncini arttıran diğer elementler de ürünün zengin içeriğinde yer alıyor. Her bir Supradyn All Day tablet içerisinde toplam 13 çeşit vitamin, 9 çeşit mineral ve Co-enzyme Q10 bulunuyor.

 

Ürünün Kullanım Özellikleri

Supradyn All Day 30 tablet, her gün kahvaltıdan sonra bir miktar su ile yalnızca 1 adet tüketilerek kullanılıyor. Ürünün şimdiye kadar belirlenmiş, bilinen bir yan etkisi bulunmuyor. Bu tarz gıda takviyesi ürün gruplarında yoğunlukla merak edilen konulardan biri olan kilo aldırma meselesi, Supradyn All Day 30 tablet için geçerlilik arz etmiyor. Ürün, kan dolaşımı ve metabolizmanın çalışmasını düzenleyerek sağlıklı bir vücut için gereken koşulları sağlamaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte, kilo aldırıcı ve alışkanlık yapıcı bir özellik taşımıyor. Ürünün ambalajında belirtilen kullanım doz ve şekline uyulduğu takdirde, vücudunuzun ihtiyacı olan desteği Supradyn All Day 30 tablet güvenli bir biçimde sunuyor. 

 

Supradyn® All Day 30 Tablet
Besin Değerleri

Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer
C Vitamini 60 mg
Niasin 18 mg
E Vitamini 10 mg
Pantotenik Asit 6 mg
B6 Vitamini 2 mg
B2 Vitamini 1,6 mg
B1 Vitamini 1,4 mg
Betakaroten 0,72 mg
A Vitamini 680 µg
Folik Asit 200 µg
Biyotin 30 µg
K Vitamini 25 µg
D Vitamini 4 µg
B12 Vitamini 1 µg
Kalsiyum 120 mg
Magnezyum 80 mg
Potasyum 23,2 mg
Klorür 21,5 mg
Demir 14 mg
Çinko 8 mg
Mangan 1,8 mg
Bakır 0,9 mg
İyot 75 µg
Selenyum 50 µg
Molibden 45 µg
Krom 25 µg
Koenzim Q10 3 mg

 


Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR