Sidefer Damla 30 ml
Sidefer Damla 30 ml
Sidefer Damla 30 ml

Sidefer Damla 30 ml

4,00
Marka : generıca
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺234,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺181,00(KDV Dahil)
Barkod : 8699293593881


Son Kullanma Tarihi:
2024-10-30

Sidefer damla

İçerik: Sidefer Damla 1 ml için 7 mg demir içerir.

Sukrozomiyal Demir İçeren Takviye Edici Gıda

Sidefer Damla Hazırlanışı

 Stik içeriğini birlikte verilmiş olan şişenin içine boşaltınız. Şİşenin kapağını kapattıktan sonra çalkalayınız. Her kullanımdan önce şişenin çalkalanması önerilmektedir.

Sidefer Damla hazırlandıktan sonra buzdolabında +4 derece de saklayınız.

Sidefer Damla Kullanım Önerisi

 4-10 yaş grubu çocuklar için sabah vaya akşam yemekle birlikte 10 damla (1 ml) doğrudan ağız içine uygulayabileceğiniz gibi yarım bardak suya uygulayarak da içilebilir.

Sidefer Damla Ambalaj: 30 ml'lik şişe + 1 adet toz paket (stik)

Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Sidefer Damla Avantajları:

Sidefer damla dışında piyasada bir çok demir takviyesi bulunmaktadır. Sidefer damla rakiplerine göre doğal içeriği ve demir ihtayıcını tam olarak karşılamsı ile öne çıkmaktadır ayrıca Sidefer damla parabensiz içeriğiyle de olumlu yönlerini arttırmaktaadır.

Sidefer Damla Ne İçin Kullanılır?

Sidefer damla anne sütünden yada besinlerden yeterli miktarda demir alınamaması sonucu oluşan demir eksikliği ve anemi riskini önlemek amacı ile kullanılır.

Sidefer damla kullanılmadığı zaman alyuvar sayısı az olan bebeklerde bağışıklık sisteminin normal gelişimi etkilenir bu nedenle demir takviyesi kullanımı önemli rol oynamaktadır.

Sidefer damla fiyat

Sidefer damla piyasadaki rakiplerine göre fiyat ve kalite bakımından ilk sıralarda yer alıyor. Ürün miktarı olarak da Sidefer damla fiyatı kullanıcılar için oldukça ulaşılabilir.

Sidefer kan damlası bebekleriniz içinde doktor kontrolünde doktorunuzun önerdiği dozda kullanılabilir.

Sidefer damla kullananlar tadının güzel olduğunu ve bebeklerine severek kullandıklarını Sidefer damla yorumlarında belirtiyorlar.

Sidefer damla nasıl saklanmalı?

Sidefer damla sulandırıldıktan sonra 25 dereceyi aşmayacak oda sıcaklığında saklanmalıdır. doğrudan ışık kaynaklarından ve ısıdan koruyunuz(güneş ışığı, ısı kaynakları)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR