Philips Avent Anti Colic Biberon 1m+ 260ml
Philips Avent Anti Colic Biberon 1m+ 260ml

Philips Avent Anti Colic Biberon 1m+ 260ml

0,00
Fiyat : ₺68,90(KDV Dahil)
Barkod : 8710103852827

Philips Avent Anti Colic Biberon 1m+ 260ml

Son Kullanma Tarihi:

Philips Avent Anti Colic Biberon 1m+ 260ml

 

 

 

 

Sütü içeride, havayı dışarıda tutar

 

 

AirFree™ valf, bebeğinizin daha az hava yutması için tasarlandı. Biberon emziği, dik konumda besleme sırasında yatayken bile sütle dolu kalır. Bebeğin yuttuğu hava miktarını azaltmak kolik, gaz ve reflü gibi yaygın beslenme sorunlarını engellemeye yardımcı olur.

 

  • 1 Biberon
  • 260 ml/9 oz 
  • Yavaş akış biberon emziği
  • 1 ay+
  • Fotoğraf galerisi

 

 

 

 

 

Önemli noktalar

 

 

 

 

 

 

 

 

Dik konumda kolay besleme için sütü içeride, havayı dışarıda tutar

 

 

Biberon emziği, yatay olarak tutulurken bile sütle dolu kalır. Böylece bebeğiniz daha doğal, dik bir konumda süt içebilir. Bu durum reflü riskini azaltır, sindirime yardımcı olur ve beslenme zamanının sizin ve bebeğiniz için daha rahat hale gelmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Biberon emziği havayla değil, sütle dolu kalır

 

 

Benzersiz AirFree™ valf, biberon emziğine hava girmesini önleyerek bebeğinizin süt içerken daha az hava yutmasını sağlar. Bu kolik, reflü ve gaz gibi sık karşılaşılan beslenme sorunlarının engellenmesine yardımcı olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolik ve huzursuzluğu azalttığı kanıtlanmış antikolik sistem*

 

 

Klinik çalışmalar, Philips Avent biberonun koliliği ve huzursuzluğu azalttığını göstermektedir*. Nasıl mı? Biberon emziğinde bulunan valf, bebeğiniz süt içerken vakum oluşmasını engelleyerek beslemenin kesilmemesini sağlar. Bu da kolik, gaz, kusma ve geğirmeyi azaltmaya yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AirFree™ valf, tek parça olduğu için temizlemesi ve takması kolaydır

 

 

AirFree™ valf, tüm Philips Avent Antikolik ve Classic+ biberonlara kolay bir şekilde takılabilir. Biberonun geniş ağzı sayesinde temizlemesi çok kolaydır ve temizlenecek yalnızca birkaç parça vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanımı kolay

 

 

Başlamak için biberonu sütle doldurun, AirFree™ valfi ağız kısmına yerleştirin ve emziği takın. Emziği doldurmak için biberonu bir kez aşağı doğru eğin. İşte bu kadar! Besleme sırasında AirFree™ valfin üstte kaldığından emin olun. Emzik, dik konumda daha kolay beslemeniz için yatay olarak tutulurken bile sütle dolu kalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenli kavrama için tasarlanan emzik şekli

 

 

Emziğin şekli güvenli kavrama sağlar ve kesintisiz, konforlu besleme için çıkıntılı doku emziğin çökmesini engeller.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AirFree™ valf ile veya AirFree™ valf olmadan kendi biberonunuzu kullanın

 

 

Philips Avent Antikolik biberonunuzu AirFree™ valf ile veya AirFree™ valf olmadan kullanabilirsiniz. AirFree™ valf 125 ml/4 oz, 260 ml/9 oz ve 330 ml/11 oz Philips Avent Antikolik ve Classic+ biberonlarla uyumludur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Farklı emzik akış hızları bulunur

 

 

Bebeğiniz büyüdükçe içme ihtiyaçları değişir. Bebeğinizin gelişimine uygun akış hızına sahip bir emzik seçin. Philips Avent Antikolik ve Classic+ biberonlar, AirFree™ valf ile veya AirFree™ valf olmadan kullanılabilir ancak yalnızca Philips Avent Antikolik ve Classic+ emziklerle kullanılmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Philips Avent ürünlerle birlikte eşleştirin

 

 

Antikolik biberon serimizi, üst ve alt kısımları kolaylıkla eşleştirebilmeniz için tasarladık. Bu sayede biberondan alıştırma bardağına ve damlatmaz bardağa daha az parçayla kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR