%100 Orjinal Ürün Garantisi

Sitemizden alışveriş yapmak isteyen müşterilerimize, %100 orijinal ürünler sunmaktayız. Ürünlerimizi, eczanelerden ve yetkili firmalardan temin ediyoruz ve tüm ürünlerimiz orijinaldir. Bu konuda şüpheleriniz varsa, ürünlerimizin orijinalliğini doğrulamak için ilgili markanın resmi web sitesindeki doğrulama aracını kullanabilirsiniz.

 

ETBİS(Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) nedir?

 

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), internet alışverişlerinde e-ticaret işlemlerini kayıt altına almayı, e-ticaret verilerini toplamayı ve doğru e-ticaret politikaları üretmeyi amaçlayan bir platformdur.

 

ETBİS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) üyeliğimiz mevcuttur. Bu üyelik, yasal bir e-ticaret işletmesi olduğumuzu ve tüm işlemlerimizi yasalara uygun şekilde gerçekleştirdiğimizi gösterir. Bu nedenle, müşterilerimizden gelen tüm siparişleri yasal prosedürlere uygun şekilde işliyoruz ve müşterilerimizin haklarını koruyoruz.

 

ETBİS kaydımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sizler için kaliteli, güvenilir ve orijinal ürünler sunmak bizim önceliğimizdir. Ürünlerimizi mümkün olan en uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimizin alışveriş deneyimini en iyi hale getirmek için çalışıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR