MUSTELA

Mustela Fransa’da 60 yılı aşkın süredir bebeklerin ve annelerin sağlığı için ürünler üretmekte. Önceliği kullanıcıyı ve doğayı korumak olan mustela tecrübesiyle en iyi ürünleri anne ve bebekler için en iyi ürünleri üretmeye çalışmaktadır.

Hamilelik süreci hem anne için hemde bebek için önemli bir süreçtir. Annelerde bu süreçte hormonal ve fiziksel olarak önemli değişiklikler oluşmaktadır. Annelerin vücudunda oluşan çatlaklar için mustela markası hem krem hem de yağlarla bu konuda annelere yardımcı olmaya çalışıyor. Siz heyecanla bebeğinizi beklerken mustela karın basen gibi bölgelerde oluşan çatlaklarınız ile savaşır. Ayrıca mustela göğüs ucu kremleri ve mustela bebek bakım ürünleri ile de doğum sonrası keyifli zamanlarda da sizlerle birlikte olmayı sürdürüyor.

Bebekler için doğumdan sonra bir çok cilt hasarı oluşabilir. Hem bez kullanımı hem de cilt bariyerinin tam gelişmemesi sonucuyla ciltlerinde rahatsızlıklar oluşabilir. Mustela doğal içeriği ve etkili formülü ile bebeklerin cildi için savaşıyor.

Mustela stelatopia

Çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için özel olarak üretilen mustela stelatopia serisi krem, balsam ve ıslak mendil gibi ürünleri içerir. Bebeğinizin cildinde oluşan kızarıklık ve kaşıntı için özel olarak formüle edilen mustela stelatopia serisi bu sorunlarla mücadele ederken size yardımcı olacaktır. 

Mustela stelatopia Parfüm paraben ve sabun içermez bebeğinizin cildi ile dosttur. Genellikle küçük yaşlarda görülen atopik dermatit sepmtomlarının giderilmesinde hızlı etki gösteren mustela stelatopia serisi bebeklerinizin yüzünde bir gülümseme bırakacaktır.

Mustela hydrabebe

Normal ciltlerin nemlendirilmesi için üretilen mustela hydrabebe serisi bebeğinizin cildine anında ve uzun süreli nem sağlar. Nemli bir cilt sağlıklı bir cildin ilk adımıdır. Mustela hydra bebe serisi sağlıklı bir cilde ilk adımı atmanıza yardımcı olur. Mustela hydra bebe avokadolu içeriği ile hem akıcı ve pürüzsüz dokusu hemde muhteşem kokusu ile annelerin vazgeçilmezi olacaktır. 

Mustela bebek şampuanı

Mustela markasınını şöhret kazanmasında en önemli ürün olan mustela bebek şampuanları doğal içerikleri ile hem annelerin hemde bebeklerin bir numaralı tercihi olmuştur. Bebekler için şampuan seçimi oldukça önemlidir; bebeğinizin şampuanını seçerken bebeğinizin cildine uyumlu olmasına çok önem göstermelisiniz. Mustela bebek şampuanları bu konuda sizlere seve seve yardımcı olacaktır.

Mustela ürünleri kullanımı

Mustela ürünleri doğumdan itibaren bebekler için ve hamilelikten itibaren anneler için ürünler üretmektedir. Mustela ürünlerini bebeğinizde doğumdan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Özel kullanım amacına göre üretilen mustela ürünlerini gün aşırı bebeğiniz ve kendiniz için kullanılabilirsiniz.

Mustela fiyatları

Mustela geniş ürün yelpazesi ile her kullanıcı için erişilebilir fiyatlar ile ürünler sunmaktadır. Mustela kalitesinden faydalanmak için sizde hemen kendinize veya bebeğinize uygun mustela ürünü nü seçip uygun fiyatlarla kullanmaya başlayın.

Mustela ürünleri nerden satın alabilir?

Mustela ürünlerini yetkili satıcı eczanelerden ve güvenli bir şekilde özekpharma.com adresinden %100 orijinal ürün garantisi ile hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR