Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 400 ml
Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 400 ml

Lierac Phytolastil Gel 400 ml

0,00
Marka : LIERAC
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺339,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺228,80(KDV Dahil)
Barkod : 3508240007058

Lierac Phytolastil Gel 400 ml

Lierac Phytolastil Gel 400 ml karın, basen bacak bölgesindeki hamilelik aşırı kilo alımında ki çatlakların giderilmesine yardımcı olur.

Son Kullanma Tarihi:
adwords gitsin

Lierac Phytolastil Gel 400 ml

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı, hamilelik ve vb. sebeplere bağlı oluşan çatlaklara karşı bakım jelidir.Lierac Phytolastil Gel 400 ml Lierac firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması için etkili çatlak görünümü karşıtı bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Etki Alanı:
Lierac Phytolastil Gel 400 ml Cilt Çatlakları için genel bakım sağlar. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Çatlak oluşumuna karşı mücadele eder. Lierac Phytolastil Gel 400 mlCildi destekler. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Oluşmuş çatlakların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Çatlak riski taşıyan her birey için kullanımı uygundur.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Uygun Cilt Tipleri:
Lierac Phytolastil Gel 400 ml Tüm Cilt Tipleri için uygundur.Lierac Phytolastil Gel 400 ml Çatlak oluşmuş ya da oluşma riski taşıyan kişiler rahatlıkla kullanabilir.Çatlak oluşmasına karşı tedbir almak isteyen kişilerde tercih edilir. Lierac Phytolastil Gel 400 ml Ciltteki stress ve gerilimi azaltmaya ve çatlak görünümünü oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılır.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Kullanım Sıklığı:
Lierac Phytolastil Gel 400 ml Günde 1 - 2 Kez yumuşak masaj hareketleri ile uygulanması önerilir.

Lierac Phytolastil Jel İçeriği:
Alchemilla Vulgaris Extract, Hedera Helix IVY Leaf/Stem Extract, Equısetum Arvense Extract. Jelleştirici maddeler içerir.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml Bilgilendirme:
Lierac Phytolastil Gel 400 ml Son kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir. Stoklarımızdaki ürünler Türkiye'ye en son ithal edilen ürün serisindendir. Lierac Phytolastil serisinin Türkiye de sadece Jel ve Lierac Phytolastil Solusyon formu satışa sunulmaktadır.

Lierac Phytolastil Gel 400 ml ABD ve Avrupa'da 30 yılı aşkın zamandır en çok tercih edilen çatlak bakım ürünlerinden birisidir. Lierac Phytolastil jel kullananların yorumları incelendiğinde ürün memnuniyeti konusunda oldukça ikna edici sonuçlar elde edildiğini görebilirsiniz. Lierac Phytolastil ve diğer Lierac, Phyto markalı ürünlerde puan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR