Leke Giderici
₺426,08 KDV Dahil
₺579,50 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Kırışıklık Karşıtı Ürünler
₺583,00 KDV Dahil
₺824,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Giderici
₺590,15 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Güneş Krem Ürünler
₺648,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Giderici
₺1.300,00 KDV Dahil
₺1.949,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Kırışıklık Karşıtı Ürünler
₺703,58 KDV Dahil
₺1.899,00 KDV Dahil
%63 İndirim
%63İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Bakımı
₺759,91 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%62 İndirim
%62İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Bakımı
₺667,35 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%61 İndirim
%61İndirim
Ücretsiz Kargo
Yüz Bakımı
₺805,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Giderici
₺636,14 KDV Dahil
₺1.699,00 KDV Dahil
%63 İndirim
%63İndirim
Ücretsiz Kargo

Cilt Leke Giderici

Leke, cilt üzerindeki herhangi bir iz için kullanılan terimdir. Birçok farklı leke türü vardır. Çoğu cilt lekesi zararsızdır, ancak elbette hoş durmamaktadır. Neyse ki özellikle son zamanlarda doğal içeriğe sahip cilt leke giderici ürünler mevcut. Yine de, bir cilt kusuru veya cilt lekesi hakkında endişeleri varsa bir doktora veya dermatoloğa görünmelidir. Bu sağlık uzmanları durumu teşhis edebilir ve ardından cilt lekeleri için ürünler önerebilir.

Cilt Lekeleri Neden Olur?

Cilt lekelerinin oluşumu birçok farklı sebepten dolayı ortaya çıkar. Bunu anlayabilmek için önce lekeleri tanımak gerekmektedir.

  • Akne: Akne, cildin çok fazla yağ üretmesi sonucu oluşan bir cilt rahatsızlığıdır.
  • Aşırı aktif yağ bezleri: Ergenlik, menstrüasyon veya menopoz sırasında hormonal değişikliklerhormonları da etkileyebilen stres, kaygı veya depresyon
  • Siyah nokta: Siyah noktalar, cilt yüzeyinde küçük, koyu lekelerdir. Sıkışmış kire benzerler ama aslında gözenek içinde sıkışmış yağdan oluşurlar. Bu yağ hava ile reaksiyona girdiğinde siyah olmaktadır.
  • Beyaz noktalar: Beyaz noktalar, beyaz veya ten renginde küçük, yuvarlak lekelerdir. Gözenekleri tıkayan yağ ve ölü deri hücrelerinin bir sonucu olarak gelişirler.
  • Papüller: Papüller ciltte küçük, sert, kırmızı yumrulardır. Bunlar, aşırı yağ, bakteri ve ölü cilt hücreleri cildin daha derinlerine inerek iltihaplanmaya neden olduğunda gelişir.
  • Püstüller: Püstüller, sarı veya beyaz irin içeren kabarık, kırmızı lekelerdir. Yağ, bakteri ve ölü deri hücreleri deri altında toplanıp enfeksiyona neden olduğunda ortaya çıkarlar.
  • Nodüller: Nodüller, bir gözenek tıkandığında gelişen büyük cilt lekeleridir. Yağlar, ölü deri hücreleri ve daha sonra derinin derinliklerinde sıkışan bakterilerle karışır. Fazla yağ ve bakteri ciltte enfeksiyon ve iltihaplanmaya yol açar.
  • Akne kistleri: Akne kisti, enfekte bölgenin etrafında oluşan bir zardır.Kistler büyük, şişmiş, kırmızı lekeler olarak görünür. Dokunulduğunda çok acı verici olabilirler.

Cilt Leke Giderici Ürünler

Cilt lekelerinden kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği ilk ürün cilt leke giderici kremler ve serumlar olmaktadır. Cildinizde bulunan lekeye göre tercih edebileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. İçeriği ve faydası kanıtlanmış cilt leke giderici ürünleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cilt Leke Giderici Ürünlerin Fiyatları

Cilt leke giderici ürünlerin fiyatları marka ve içerik bazında farklılık göstermektedir. Cildimiz sahip olduğumuz en önemli ve en değerli yapımızdır. Dolayısıyla fiyatından çok, içeriğe odaklanılarak alışveriş yapılmasını tavsiye ediyoruz. Doğal içeriğe sahip yüzlerce ürüne hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşmak için www.ozekpharma.com’u ziyaret edebilirsiniz!