Dermoskin Celeritt SPF 25 Leke Karşıtı Bakım Kremi 30 ml
Dermoskin Celeritt SPF 25 Leke Karşıtı Bakım Kremi 30 ml

Dermoskin Celeritt SPF 25 Leke Karşıtı Bakım Kremi 30 ml

0,00
Marka : Dermoskin
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺279,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺210,00(KDV Dahil)
Barkod : 8697796000240

Dermoskin Celeritt SPF 25 Leke Karşıtı Bakım Kremi 30 ml

Lekeli ciltler ve cilt beyazlamasında kullanıma uygundur.Vücudun farklı bölgelerinde beyazlama konusunda etkilidir.

Son Kullanma Tarihi:
2025-10-30

Dermoskin Celeritt SPF 25 Ne İşe Yarar

Cilt üzerinde oluşan pigment lekelerinin kısa zaman da geri plana alınmasını destekleyen Dermoskin Celerit SPF 25 ürünü aynı zaman da melanin dağıtımındaki bozuklukların da geri plana alınmasını desteklemektedir.

Lekeli ciltler ve cilt beyazlamasında kullanıma uygundur.Vücudun farklı bölgelerinde beyazlama konusunda etkilidir.

Pigment lekelerinin azalması adına ideal bir ürün olan Dermoskin Celerit SPF 25 birçok farklı vitamin özü ile desteklenerek hazırlanmıştır:

  • Watercress Extract (Su teresi ekstresi) / (Nasturtium Officinale Extract): Cilt üzerinde çok önemli renk açıcı ve beyazlatıcı bir etkisi vardır. Üründe kullanılan Watercress Extract, kendisine has kokusunun giderilmesi için özel yöntemlerle elde edilmiştir.

  • Vitamin C (Sodium Ascorbyl Phosphate): Güçlü antioksidandır. Renk açıcı etkisi Tyrosin basamağında oksidasyonu baskılayarak Melanin oluşumunu engeller. Cilt tonunu düzenlemeye koyu renkli lekelerin oluşumunu önlemeye ve lekelerin renginin açılmasına yardımcı olur. Cildin beyazlaşmasını ve parlak bir görünüm almasını sağlar. Ciltteki bu etkisi soyarak değil, oksidasyonu baskılayaraktır. Bu nedenle Celeritt SPF 25 Krem, 12 ay kullanıma uygundur. Ayrıca, kırışık oluşumunu önlemeye ve cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

  • Vitamin E (Tocopherol Acetate): Güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallere karşı cildi korur, cildin su tutma kapasitesini arttırır, hücre yenilenmesini hızlandırır. Sodium Ascorbyl Phosphate ile yüksek oranda birlikte kullanımı cildin beyazlamasında leke oluşumunun baskılanmasında güçlü sinerji yaratır.

  • Vitamin A (Retinyl Palmitate): Cildin elastikiyetini arttırır, kollajen sentezini düzenler ve hücre yenilenmesine yardımcı olur. Ürünün raf ömrü süresince stabil kalmasına yardımcı olur.

Pürüzsüz cilt tipinin vazgeçilmezleri arasında yer alan vitamin özleri ile zenginleştirilmiş bakım kremi tek bir dokunuş da sağlıkla parlayan cilt tipine sahip olmanıza imkan tanımaktadır. Ürünün içerisinde yer alan E vitamin pigment oluşumundan sorumludur. Serbest radikallerin azalmasını destekleyen E vitamini aynı zaman da pigment oluşumunun da önlenmesine imkan tanımaktadır. Ürünün içerisinde yer alan A vitamini özü ise mitotik aktivitenin yükselmesini  desteklemektedir. Deri elastikiyetini artması için ideal bir ürün olan Dermoskin Celerit SPF 25 aynı zaman da cildi UVB ışınlarına karşı da korumaktadır. Yaşlılık ve güneş lekelerinin giderilmesini sağlayan bu ürün son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Dermosekin Celeritt SPF  25 ürünün yapımı sırasında herhangi bir kimyasal madde kullanıma alınmamıştır.

Dermoskin Celeritt SPF 25 Nasıl Kullanılır?

Her sabah Be Bright Aydınlatıcı Tonik ile temizlenmiş yüz, boyun ve ilgili cilt bölgesinde dairesel hareketlerle ince bir tabaka halinde gündüz uygulanır. İlk sonuçlar uygulamanın 3.-4. haftasında görülmeye başlar. Ancak en iyi sonuç için 4-6 ay boyunca kullanılması önerilir. Güçlü güneş korumaya ihtiyacı olan kişilerde Dermoskin Face Protection Cream SPF 50 ürünü ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ayrıca Be Bright Vitamin C Plus Kremin içerisinde güneş filtresi yoktur.  Gece kremi olarak  Celeritt SPF 25 ile birlikte uygulandığında ciltte beyazlama ve lekelerin giderilmesi daha güçlü bir şekilde görülecektir.

UYARILAR

  • Haricen kullanılır.
  • 15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  • Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.

Dermoskin Celeritt SPF 25 İçeriğindeki Etken Maddeler

Su Teresi Watercress Extract

Cilt üzerinde çok önemli renk açıcı ve beyazlatıcı bir etkisi vardır. Üründe kullanılan Watercress Extract, kendisine has kokusunun giderilmesi için özel yöntemlerle elde edilmiştir.

Vitamin A (Retinil Palmitate)

Kolajen sentezinin artmasına, kırışık derinliğinin azalmasına, epidermisin kalınlaşmasına, cildin elastikiyetinin artmasına ve UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur. aşın ve güneşin etkisiyle oluşan kırışıklık ve lekelerin azalması için bakım yapar. Ayrıca en az hassasiyet yapan A Vitamini türevidir. Retinil Palmitat enzimatik olarak ester bağının ayrılmasıyla deride Retinole dönüşür ve daha sonra oksidatif süreçler yoluyla Retinoik Asit’e dönüşür. Retinoik Asit, eksfolyan değildir, cilt hücreleri ile reseptörler sayesinde iletişime geçer. İletişime geçtiği cilt hücrelerinin fonksiyonlarını sağlıklı ve normal olarak (hasarlı ve yaşlı olarak değil) yürütmeleri yönünde komutlar verir. En etkili anti-aging etken maddesidir.

Vitamin C ( Calcium Ascorbate)

Midede hassasiyet yaratmayan Askorbik Asitin kalsiyum ile ester haline getirilmiş (buffered) formudur. bağışıklık sistemini destekleyerek hem enfeksiyonlara yakalanma sıklığını hem de enfeksiyon süresini azaltmaya yardımcı olur.
Güçlü antioksidan özelliği nedeniyle vücut dokularını serbest radikal hasarına karşı korur

Vitamin E (Tocopherol Acetate)

Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.Güçlü bir antioksidandır. Cildin su tutma kapasitesini arttırır, hücre yenilenmesini hızlandırır. Sodium Ascorbyl Phosphate ile yüksek oranda birlikte kullanımı cildin beyazlamasında leke oluşumunun baskılanmasında güçlü sinerji yaratır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR