Dermologica Skin Smoothing Cream 100 ml
Dermologica Skin Smoothing Cream 100 ml

Dermalogica Skin Smoothing Cream 100 ml

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺3.200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.240,00(KDV Dahil)
Barkod : 666151032132

Yeni nesil formülüyle geliştirilen nemlendirici, gelişmiş Active HydraMesh Technology™ sayesinde cilde sürekli 48 saat nem sağlar ve çevresel saldırılara karşı koruma sağlar.

Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Dermologica Skin Smoothing Cream 100 ml

Ürün Açıklaması:

Yeni nesil formülüyle geliştirilen nemlendirici, gelişmiş Active HydraMesh Technology™ sayesinde cilde sürekli 48 saat nem sağlar ve çevresel saldırılara karşı koruma sağlar. En çok satan nemlendiricimiz, cilt katmanları arasındaki su kaybını azaltmaya yardımcı olan bir kompleks içermekte ve cilde 48 saat boyunca sürekli olarak ihtiyaç duyulan nemin sağlanmasına destek olur. Bu gelişmiş teknoloji aynı zamanda cildin doğal mikrobiyomunu çevresel etkilere karşı korumada yardımcı olur. Ebegümeci, Salatalık ve Arnika özleriyle birlikte dinamik bir Hyaluronik Asit Kompleksi kullanılarak formüle edilen bu nemlendirici cildi nemlendirir ve nemin cilde daha uzun süreli hapsedilmesine yardımcı olur. Üzüm Çekirdeği Özü, C Vitamini ve E Vitamini gibi doğal antioksidanlarla zenginleştirilmiştir.

Ürün Faydaları:

  • - Cilde gereksinim duyulan nemi 48 saat boyunca sağlar.
  • - Active HydraMesh Technology™ teknolojisini içerir.
  • - Cildi çevresel streslere karşı korur.

Cilt Durumu:

  • - Normal, karma ve kuru cilt
  • - Kuruluk ve nemsizlik
  • - Mat
  • - İnce çizgiler

Nasıl Kullanılır?

Temizleme ve tonik sonrası tüm yüze ve boyna nazik yukarı hareketler ile uygulayın. Sabah ve akşam, günde iki kez kullanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR