Dermalogica Hyaluronic Ceramide Mist 150 ml
Dermalogica Hyaluronic Ceramide Mist 150 ml

Dermalogica Hyaluronic Ceramide Mist 150 ml

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺1.296,11(KDV Dahil)
İndirimli : ₺907,28(KDV Dahil)
Barkod : 666151112766

Cildinizi nemlendirmek ve nem kaybını önlemeye yardımcı olmak için, ciltteki nemin korunmasına odaklanır. Cildi besleyen ve bol miktarda nem içeren dört farklı tür Hyaluronik Asit içerir, bu da cildin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur.

Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Dermalogica Hyaluronic Ceramide Mist 150 ml

 

Ürün Açıklaması:

Cildinizi nemlendirmek ve nem kaybını önlemeye yardımcı olmak için, ciltteki nemin korunmasına odaklanır. Bu spreyde uzun süre nemlendirici etkisi olan Hyaluronik Asit ve seramid bulunur, böylece cildinizi nemlendirir ve nemi cildin koruyucu tabakasında arttırır. Bu tonik, cildi besleyen ve bol miktarda nem içeren dört farklı tür Hyaluronik Asit içerir, bu da cildin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Hyaluronik Asit ve seramid içeren formül, nem eksikliği nedeniyle oluşan ince çizgilerin görünümünü yumuşatmaya ve cildin daha esnek olmasını sağlamak için nemi cilde hapseder. Aromatik Gül Suyu ise antioksidan açısından zengin polifenoller ve flavonoidler içerir, bu da cildin canlanmasına ve tazelenmesine yardımcı olur. Bu besleyici formül, cildinizde pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakır.

 

Ürün Faydaları:

  • -Bu sprey, içeriğinde bulunan Hyaluronik Asit ve seramid sayesinde cildi uzun süre nemlendirir, nemsizlikten kaynaklanan ince çizgilerin görünümünü yumuşatır ve cildin nem seviyesini artırır.
  • -Cildi besleyici ve yoğun nem sağlayan dört farklı tür Hyaluronik Asit içerir, bu da cildin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur.
  • -Cildin esnekliğini artırmak için nemi cilde hapseder.
  • -Aromatik Gül Suyu, yüksek antioksidan içeriği olan polifenoller ve flavonoidler sayesinde cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur.
  • -Bu besleyici formül, ciltte pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakır.

 

Nasıl Kullanılır?

Yüzünüzü temizledikten sonra, gözlerinize temas etmeyecek şekilde tüm yüze ve boyna püskürtün. Gün içerisinde ferahlatıcı sprey olarak da kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR