Curaprox CTC 201 Tekli Dil Temizleyici
Curaprox CTC 201 Tekli Dil Temizleyici

Curaprox CTC 201 Tekli Dil Temizleyici

0,00
Marka : Curaprox
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺116,55(KDV Dahil)
Barkod : 7612412200010

Curaprox CTC 201 Tekli Dil Temizleyici

Miadı Olmayan Ürün:
0001-01-01

Curaprox CTC 201 Tekli Dil Temizleyici

 

Ürün Özellikleri: 

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201, dilin nazikçe temizlenmesine yardım eden ağız bakım ürünüdür.

-CTC Dil Temizleyicisi, ağız kokularına karşı oldukça etkilidir. Özel anatomik yapısı sayesinde kusma refleksi oluşturmadan dili temizleme imkanı sunar.

-İlk kullanımdan itibaren etkinliğini fark edeceksiniz. Ağzınızda bir hafiflemeyle birlikte ferah bir his yaşamanıza destek olacaktır.

-Dilin yüzeyine nüfuz eden maddelerin hızlı ve etkili bir şekilde çıkarılması için iyi bir şekilde yardım eder.

-Dil bakımı iyi ağız hijyeninin bir parçasıdır. Ağızda kokuya neden olan maddeler sadece diş arası boşluklarda değil, aynı zamanda dil yüzeyinde de bulunur.

-Dil üzerine yerleşen maddeler hızla temizlenen dişlere yayılabilir. Dilin üzerindeki maddeler aynı zamanda kötü nefesin ana sebebidir.

-Bu sebeplerle dil temizliği çok önemlidir ve ağız bakımının ayrılmaz bir parçasıdır.

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201, etkili bir dil temizliği yapmanıza yardım ederek ağızda kötü kokuların oluşmaması için destek olur.

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201,  dilin hassas bir şekilde temizlenmesine yardım ederek ağız sağlının korunmasına destek olur.

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201, normal dil temizleme aparatlarının sert temizleme etkisine karşın, yuvarlatılmış ucuyla dilde tahriş edici bir his bırakmadan dil bakımı yapmanıza yardım eder.

-Günlük kullanım için tasarlanmıştır ve özel dizaynıyla kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201, özellikle sigara içenler için tavsiye edilir. Dil üzerine nüfuz eden maddelerin dilden düzenli olarak çıkarılmasıyla, tat alma hissi daha belirgin hale gelecektir.

-Dişler ve dil gözenekleri arasında kalan alanlarda zararlı bir tabaka birikebilir. Özellikle dilin arka tarafları temizlenmesi ve ulaşılması daha zor olan alanlardır.

-Curaprox Dil Temizleme Aparatı CTC-201, dilin arka kısmının etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder ve dilin arka taraflarının temizliği yapılırken özel tasarımıyla kusma refleksine neden olmaz.

 

Kullanım Şekli:

-Dil temizleme aparatını, fazla bastırmadan nazik hareketlerle dilinize uygulayınız.

-Bol su ile ağzınızı durulayınız.

-Dil temizleme aparatını her kullanım sonrası iyice temizleyiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR