cerave

2005 yılında hikayesi başlayan cerave uzman dermatologlar tarafından cilt bariyerinin onarılmasına ve güçlendirilip korunmasına yardımcı olmak için geliştirildi. Cerave içeriğindeki 3 temel seramid (seramid1,3 ve 6-II) ve asitler ile cildimize gereken desteği sağlıyor.

Cerave ilaçlarda kullanılan bir teknoloji ile cildinizde uzun süreli nemlendirme etkisi sağlıyor. Peki bunu nasıl yapıyor? Cerave kontrollü salım teknolojisi ile cildinize uyguladığınızın cerave ürününün uzun süre etki göstermesini sağlıyor.

Cerave dünyanın farklı ülkelerinde 70’ den fazla ürünü ile dermatologların 1 numaralı tercihi*. Ulaşılabilir fiyat ve kaliteli ürünleri ile de ülkemizde kullanıcıların oldukça sevdiği bir marka.

cerave nemlendirici ürünleri

Cerave nemlendirici ürünleri losyon ve krem olarak iki çeşit ile ülkemizde hizmet vermekte. Cerave nemlendirici içeriğindeki seramidler ile cildinizin gün boyu nemini kaybetmemesine yardımcı olur.

cerave temizleyici ürünleri

Cerave temizleyici ürünleri nemlendiren ve köpüren temizleyiciler olarak 2 kısımda karsımıza çıkmakta. Eğer kuru bir cilt tipiniz var ise Cerave temizleyici ürünlerinden nemlendiren temizleyici ile hem cildinize nem kazandırır hem de dış etmenlere karsı cildinizi derinlesine temizleyebilirsiniz.

Köpüren temizleyiciler de ise cildinizi derinlemesine bir temizliğe kavuşturabilirsiniz.

Cerave 473ml olarak ürettiği büyük boylar ile uzun süre kullanım ve ekonomik bir fiyat ile kullanıcılar ile buluşuyor.

Cerave krem fiyat politikası piyasadaki rakiplerine göre daha ulaşılabilir durumda. Cerave krem fiyat yeni tanıtım boy ürünü ile 39.90 tl tavsiye edilen satış fiyatı ile piyasada cerave ürünleri büyük boy ile fiyat olarak çok uygun maliyetlere gelmektedir.

cerave krem yorumları

 

Cerave krem yorumları internetteki kullanıcılar tarafından genellikle olumlu olarak verilmektedir. Çok nadir olarak bazı cilt tiplerinde alerji yaptıgı cerave yorumları içerisinde yer almaktadır.

 

Ayak Kremleri
₺321,16 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR