Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml
 Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml

0,00
Marka : Sterimar
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺228,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,00(KDV Dahil)
Barkod : 3331300097221

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml

Son Kullanma Tarihi:
2026-08-30

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi 50 ml

 

Burun çok kuru ve tıkalı olduğunda fonksiyonlarını düzenli olarak yerine getiremez. Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi günlük burun temizliğinde ve burun mukozasının nemlendirilmesinde kullanılır.

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi Solunumda önemli rolü vardır, solunan havayı nemlendirir ve ısıtır. Mukoza sıvısı, patojenik germleri taşıdığından, sıklıkla kulak burun ve boğaz yollarını korumaktan ve temizlemekten sorumludur. 

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi püskürtme ile yapılan günlük burun temizliği, burun fonksiyonlarının düzenli olarak yerine getirilmesinde yardımcı olur. Mukoza sıvısını boğaz arkasına göndermeden burun çukurlarını yıkayabilecek şekilde düzenlenmiştir.

 Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi burunun ihtiyacı olan nemini sağlar.

 

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi Kullanım Şekli:

Ayakta, oturur ya da yatar pozisyonda güvenle kullanabilirsiniz. Koruyucu kapağını çıkarınız. Anatomik ucu dikkatli ve nazik bir şekilde burun ucuna sokunuz. Uca hafif bir basınç uygulayınız. Mukoza sıvılarını beraber akıtan sıvı fazlasının akmasına izin veriniz ve sonra burnunuzu siliniz. Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi  her bir burun deliğine günde 2 ila 6 defa püskürtülmek suretiyle uzun süre kullanabilirsiniz.

Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi İçerik

 

Deniz suyu, Saf su

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR